více >>
Naši prvňáci Deník
Deník

Představujeme prvňáčky ze Základní a Mateřské školy v Dubném

Českobudějovicko - Každý týden vám představíme čerstvé prvňáčky ze základních škol na Českobudějovicku. 

Žáci 1. A ze Základní a Mateřské školy v Dubném.

Žáci 1. A ze Základní a Mateřské školy v Dubném s třídní učitelkou Petrou Mrkvanovou. V dolní řadě zleva sedí Vojtěch Podhola, Martin Kratochvíl, Barbora Machová, Anna Šímová, Natálie Daňová, Pavel Pšenička, Matyáš Kocych, Josef Švajda, Emma Kosová a Bruno Marhoun. Za nimi ve druhé řadě zleva stojí: Eliška Liptáková, Nikola Pavlicová, Petra Drábová, Kristina Batelková, Pavlína Kaňková, Hanička Sellnerová, Vojtěch Řezníček, Antonín Janouch, Lenka Lošková, Štěpánka Jacková. Na fotce není, ale do třídy chodí i Klára Kácalová. 

 

Školáci z 1. B Základní a Mateřské školy v Dubném.

Školáci z 1. B Základní a Mateřské školy v Dubném. Jejich třídní učitelkou je Jana Raabová. Na fotce jsou v dolní řadě zleva: Pavel Bláhovec, Radek Bláhovec, Jakub Zábranský, Jakub Zikmund, Vlastík Růzha, Matěj Krejčí, Honzík Pouzar, Martin Nota, Teo Pachol. V horní řadě stojí Amálka Peterková, Katka Krepsová, Eliška Wáwrová, Isabella Váchová, Nela Mikolášová, Anička Oborníková, Dominika Čepová, David Kališ, Marian Kortus. Na fotce není, ale do třídy chodí Tereza Steinhäuslová.

Příště představíme prvňáčky ze Základní a Mateřské školy Emy Destinové

Dále z vašeho Deníku

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT