Pátrání po Vladimíru Duškovi (Deník 12. listopadu 2010, strana 5) je bezvýsledné.
Svého otce, narozeného v roce 1949, hledá dcera Andrea Šochlová, která se znovu obrátila s prosbou na náš Deník.

„Bohužel dosud nemáme o otci žádné pozitivní zprávy, přestože se podařilo zorganizovat velkou pátrací akci. Přišlo na ni přes čtyřicet lidí z různých dobrovolných sdružení i se psy, mimo jiné přijeli i lidi z Písku,“ svěřuje se Andrea Šochlová.

„Můj otec studoval v mládí Lesnickou školu v Písku. Snad tam i kamarádil ve školním roce 1966 – 67 s nějakým člověkem z jeho ročníku, který by možná mohl být klíčovým svědkem k celé situaci. Bohužel nevím více, než že se jmenuje Oktábec, Outradovec, nebo nějak podobně, a jeden čas snad bydlel na samotě. Žil také ve Spojených státech. Možná by otec mohl být u něho. Jednou za čas si telefonovali, ale víc už opravdu bohužel nevím,“ říká Andrea Šochlová.

Ta prosí všechny, kteří Václava Duška znají nebo ho viděli, aby se ozvali policii na linku 158 nebo redakci Deníku.
„Děkuji předem za jakoukoliv zprávu a pomoc, podporu a pochopení zoufalé situace naší rodiny,“ dodává Andrea Štochlová, která se nevzdává naděje, že se otec brzy v pořádku vrátí.

Vladimír Dušek (nar. 16. ledna 1949) z Rokycanse marně hledá od 4. listopadu. V jižních Čechách prožil jedny z nejšťastnějších chvil v životě. Vladimír Dušek odjel z bydliště v Rokycanech na olivově zeleném terénním jízdním kole zn. PELL'S. Pohřešovaný muž je 175 cm vysoký, hubené šlachovité postavy, má krátké světle hnědé vlasy a modré oči. Na sobě měl zelené manšestrové kalhoty, modrý svetr ke krku a šedomodrou zimní bundu. Jeho oblíbeným místem je Křivoklátsko, Šumava a Písecko. Policie prosí veřejnost, zejména cyklisty, turisty, myslivce a lesníky, aby informace o něm nebo o nálezu jeho kola sdělili osobně na Policii ČR nebo na linku 158.