Ve Starých Hodějovicích jel 5. června v 10.20 h řidič autobusu linky č. 11 ve směru na Mladé a před kruhovým objezdem začal intenzivně brzdit. V busu přitom spadla cestující a lehce se zranila. Kdo cestoval tímto spojem a všiml si situace před ženiným pádem, nechť kontaktuje policii.

O den později 6. června v 7.20 h na silnici I/20 ve směru od Dasného ke krajskému městu došlo za připojením od Hluboké nad Vltavou k bočnímu kontaktu mezi černým VW Polo a bílým náklaďákem DAF. Volkswagen se na silnici roztočil, dvakrát narazil do středových vozidel a zůstalo stát napříč v levém jízdním pruhu. Od 6. června někdy mezi 13. h a 9. h následujícího dne v ulici Bezdrevská před domem č. 10 neznámý řidič poškodil zaparkovaný stříbrný Opel Astra a odfrčel.

V noci ze 7. na 8. června se stala obdobná příhoda na parkovišti přilehlém k ulici Čéčova u domu č. 671/2, kde došla k úhoně zaparkovaná bílá Škoda Octavia. Viník také ujel. Další nehoda se odehrála 8. června v 8.13 h na Pražské třídě proti budově Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, kde červený Hyundai IX 20 přejížděl z levého do pravého jízdního pruhu ve směru do centra. Zřejmě se plně nevěnoval řízení a z pravého pruhu vytlačil řidiče Volkswagenu Polo až na chodník pro chodce, kde nešťastník narazil do sloupu trolejového vedení.

Kdo k těmto incidentům cokoli víte, volejte na číslo 974 226 588 nebo linku 158.