Hlavička Deníku je kreativní soutěž pro čtenáře, díky které se mohou podílet na podobě našich novin. 

Tématem pro třetí kolo bylo Chorvatsko. Nejoblíbenější destinaci Čechů bude věnován další speciál Deníku, který vyjde 16. června. Chystáme pro vás přehled nejkrásnějších míst pro dovolenou v Chorvatsku, rady na cestu tam i zpět, tipy na atrakce, restaurace či zajímavá místa a mnoho dalšího.

Těchto deset soutěžních návrhů vybrala porota Deníku. Rozhodla zejména originalita a autorská práce. Hlasovat můžete v ANKETĚ pod článkem.

Fotogalerie: Hlavička Deníku: Chorvatský speciál

„Je skvělé, že čtenáři mají chuť tvořit s námi podobu Deníku. I tentokrát se jim návrhy hlaviček mimořádně povedly a vybrat desítku nejlepších nebylo pro naši odbornou porotu vůbec jednoduché. Sám jsem zvědav, jaký návrh u čtenářů nakonec vyhraje,“ říká Roman Gallo, šéfredaktor Deníku.

Hlasovat můžete opakovaně

Podpořit své favority v anketě je možné i vícekrát, vždy ale maximálně jednou za den. Svůj hlas tak můžete dát i několika návrhům.

Mrzí vás, že jste se nestihli přihlásit? Brzy budete mít další šanci. Už během června vyhlásíme další kolo na nové téma.

Více o soutěži, pravidlech a podmínkách účasti se dozvíte zde.

close Titulní strana Deníku, 5. května 2023 info Zdroj: Deník zoom_in Titulní strana Deníku, 5. května 2023 Co je to hlavička novinTitulní strana každých novin se skládá z několika částí a hlavička na ní zabírá jedno z nejdůležitějších míst – hlavní prostor v horní části strany. Jde o výrazné grafické ztvárnění názvu daných novin, aby čtenář jasně a na první pohled poznal, že čte zrovna Deník, případně jiné periodikum.Kolem hlavičky pak bývají umístěny poutače – odkazy na další články v daném vydání.Hned pod ní pak další důležitý prostor patří otvíráku – hlavnímu článku v novinách.