Holiday Fitness Club reprezentovaly v kategorii děti 8-10 let Ptáčková, Rousová, Balíková. „Byl to jejich druhý závod, který potvrdil kvalitu a dispozice pro budoucí kariéru,“ poznamenala trenérka Romana Beranová. „Vzhledem k omylu v souvislosti s přihláškou jim byly sraženy body a skončily na dvanáctém místě. S výkonem jsem ale velmi spokojená, i když bodová srážka je nepříjemná,“ dodala trenérka.

Poprvé spolu závodily Hušková, Sukdolová, Bočková, Malínská a Bednářová. „Mezi závodníky se zařadily letos v září, přestože nemají prakticky žádné zkušenosti, podaly vyrovnaný výkon, postoupily do finále,“ okomentovala deváté místo trenérka Iva Fošumová.

V závodě juniorů 14 – 16 let nastoupila Jeřábková, obsadila deváté místo. „Letos se velmi zlepšila, postoupila mezi první desítku, která je vždy velmi vyrovnaná,“ tvrdí trenérka Denisa Klímová.

Seniorské fitness družstvo, které se po odmlce dalo znovu dohromady startovalo ve složení Heldová, Křížová, Hamáčková, Hornychová, Jiříčková a Compelová. „Končeně děvčata neměla problémy se zraněními.“ Tým nenašel přemožitele, vyhrál zlatou medaili.

Do Ruska

Závody ukončily jarní část, pokračovat se bude na podzim. „Teď nás čeká příprava, v létě náročné soustředění, v říjnu budeme obhajovat nominaci na mistrovství světa,“ myslí trenérky na atraktivní moskevský šampionát.