V ligovém utkání se vytáhli dorostenci českobudějovického Dynama. Ambiciozní tým vede trenér Emanuel Višvader. "Utkání se pro nepřízeň počasí muselo odehrát v hale," popisuje. Zápas se vyvíjel pro Jihočechy velmi dobře. "Až nečekaně," souhlasí trenér. Po úvodních dvojicích se hosté ujali vedení 2:0. "Naše první trojice opět zvítězila a stav utkání byl tři nula."

Zemřel Václav Hájek
Nohejbalisté jsou smutní. Zemřel Václav Hájek

V singlu porazil Škoda domácího singlistu Tolara 2:0 a stav utkání byl 4:0. Souboj druhých trojic opět vyzněl v náš prospěch a stav utkání byl 5:0. Pak sice druhá dvojice zaváhala a prohrála s první dvojicí soupeře ve dvou setech 9:10 a 9:10, stav utkání ale byl 5:1 pro Dynamo. Poslední zápas dvojic ukončil pár Škoda - Chvátal. "Nečekal jsem tak jednostranný výsledek. Soupeř byl vývojem utkání zaskočen, ale bojovnost mu nechyběla. Chválím svoje svěřence za předvedený výkon a za krásné tři body do tabulky," dodal Emanuel Višvader. Předseda klubu Bronislav Pilbauer dodal: "Zveme fanoušky nohejbalu na domácí utkání s Liaporem Karlovy Vary, které se bude hrát v neděli prvního května od dvanácti hodin v areálu U Mlýnské stoky." V případě nepříznivého počasí byl se týmy přesunuly do sportovní haly v Dřítni.

TJ – Baník Stříbro - TJ Dynamo ČEZ České Budějovice 1:6. Sestava Dynama: D. Chvátal, P. Škoda, D. Trajer, K. Kalianko, D. Brabec. Trenér E. Višvader.