Z výkonů vyniká vítězství 20letého Tomáše Jelínka ve výšce v osobním rekordu 214, sedmém nejlepším v jihočeské historii této disciplíny. Tabulka nyní vypadá takto:

220 P.Kratochvíl (RH) 86

219 Machotka (RH) 81

218 Viktorín (Škoda) 91

216 Vaněk (RH) 87

216 Pícha (Sokol) 13

215 Látal (Sokol) 95

214 Jelínek (Sok) 24

208 Lorenc (RH) 79

208 T.Kratochvíl (Sokol) 92

207 Š. Svoboda (VS)17

206 R. Bém (Tábor) 73

205 T. Bém (Tábor) 86

205h Hrubý (VS) 11

204 Purman (VS) 99

203 M.Tureček (Pacov) 81

Tomáš ji zdolal napoprvé, když předtím překonal stejným způsobem šest předcházejících výšek. Své osobní maximum z loňského roku zlepšil o dva centimetry.

Z dalších výkonů Jihočechů z ligového kola: 100 m 12. Štěpán Pokorný 11,38 (r 11,24), 6. Nikola Ježková 12,65, 12. Pavla Molíková 12,69, 200 m 1. Michal Rada 21,40, 1. Nina Radová 24,56, 7. Adéla Holubová 25,90, 400 m 2. Vojtěch Štika 50,13 – os. rek., 4. Filip Holoubek 50,18, 9. Daniel Beneš 51,09 .- os. rek., 1. Adéla Holubová 55,13, 3. Ema Albrechtová 57,20 – os. rek., 6. Sofie Janowiaková (15 let) 57,86 – os. rek., 7. Lucie Bahenská 58,38 – os. rek., 800 m mimo soutěž 9. Jan Hryzbil (Pí) 2:00,03 – os. rek., 12. Matěj Moravec 2:04,54, 13. Jakub Leština 2:05,12 – os. rek., 11. Andrea Nikodemová 2:24,00, 12. Tereza Říhová 2:25,89, 1500 m 9. David Vaš 4:21,40, 10. Petr Lukš 4:29,04, 1. Adéla Štefanová 4:35,63, 3000 m 3. Antonín Kinšt 8:53,31 – os. rek., 6. Vaš 9:05,08, 9. Barbara Kostková 10:49,62 - os. rek., 10. Marie Tichá 11:13,12 – SB, 100 přek. 2. Pavla Molíková 14,15 – os. rek., 6. Tereza Babická 14,52, 7. Nikodemová 14,82, 110 přek. 10. Pokorný 17,63, 11. Jan Krizan 17,85 – SB, 400 přek. 2. Štika 54,76 – SB, 12. Lukš 61,12, disk. 7. Žaneta Pivcová 32,17, oštěp Emilie Chrastinová 37,57 – SB, 12. Natálie Pokorná 35,02 – os. rek., 5. Matyáš Novák 48,11, koule 2. Pivcová 12,90 – SB, 4. Kamila Kůtová 11,78, koule mimo 4. Marek Marvan 14,68, dálka 1. Rada 724, 4. Pokorný 648, 6. Tomáš Johaník 732 – os. rek., 7. Filip Komárek 630, trojskok 1. Rada 14,32 (reg. 13,93), 6. Johaník 13,29 - os. rek., 11. Komárek 12,30 – os. rek., 5. Daniela Václavíková 11,65, 7. Nikodemová 11,24, tyč 9. Jakub Binter 393, 12. Dom. Gysel 373, 14. Jan Binter 333 – os. rek., 4. mimo Pavla Buřičová 320, 5. Laura Voldřichová (15) 320 – os. rek., výška 4. Nina Radová 165.

Body – muži: Slavia 278, Sp. Praha 239, Domažlice 198, Sokol ČB 196, K. Vary 152, Jeseniova 147, USK 139, Třebíč 100, Ženy: Slavia 367, Sokol ČB 203, Sp. Praha 171, Pacov 156, Plzeň-Petřín 151, Jeseniova 147, Vlašim 144, USK 60, Beroun 48.