Výsledky se dostavily až v červnu v sérii českých turnajů. „Dařilo se nám, sérii jsme zakončily turnajem v Hamburku na začátku července,“ připomíná Jihočeška akademické MS. V silné konkurenci skončil český pár čtvrtý.


Vyvrcholením domácí sezony je MČR. Weissová bohužel měla potíže s ramenem, pár skončil devátý.


Dalším vrcholným turnajem bylo ME 23. V Portugalsku česká dvojice porazila hráčky z Izraele, Belgie a Ukrajiny. „Deváté místo nehodnotíme ani úspěšně, ale ani neúspěšně.“


V Rakousku
Po zranění Goliášové naskočila k Weissové na turnaj v Rakousku Iva Štorková (také z Brna). „Tam jsme překvapivě skončily druhé.“


Opět s Goliášovou Jihočeška vycestovala na turnaj světového okruhu Swatch Cup FIVB do Norska. „V kvalifikaci se podařilo porazit dva silné týmy, jeden z Estonska a jeden z Izraele a dostat se tak do hlavního turnaje. Považujeme to za největší úspěch celé naší společné kariéry. Dokonce v hlavním turnaji jsme dokázaly vyhrát jeden zápas proti úřadujícím mistryním Evropy do 23 let,“ připomíná Weissová vítězství nad Ruskami Bratkovou a Ukolovou. „A s Brazilkami, které celý turnaj vyhrály, jsme jen těsně prohrály 13:15 ve třetím setu.“ Pro zdravotním potíže Goliášové pár musel odstoupit, skončil 17.


S Chalcarzovou
„Děkujeme všem, kteří nám pomáhali, bez nich bychom celou sezonu tak úspěšně nezvládli,“ vzkazuje odchovankyně českobudějovického volejbalu. Swatch Cup FIVB v Polsku a v Opavě (3.) abslovovala Weissová s Chalcarzovou, se kterou bude hrát i příští rok.