Betonova vede 1:0 na zápasy a má nakročeno do semifinále. Českobudějovičtí byli sousedy v tabulce, do bojů o medaile postoupí jen jeden. Betonova chce prodloužil zlatou éru, ale ví, že obhajoba bude těžká.

Pokud Betonova All Stars vyřadí Pedagog, čekají ji odpočatí soupeři – Suchdol či Písek. „Docela silné týmy, řekl bych,“ přikyvuje útočník Ivo Gallistl. „My se v sezoně moc nescházeli, nastupovali jsme v šesti sedmi lidech, bylo nás málo,“ naznačuje útočník, že Betonova přenechává roli favorita jiným.

Za největšího aspiranta na titul nepovažuje Betonovu ani brankář Pedagogu Tomáš Bílý, jenž se pokusí v sobotu vychytat soupeřovy střelce - tak jako se mu to dařilo dvě třetiny v prvním zápase. "Nemyslím, že jsou favorit. Nechci je podceňovat, ale myslím, že favorit je někdo jiný," uvedl gólman a věřil, že série, hraná na dvě vítězství, není ztracena: "Sejdeme se v týdnu na tréninku, řekneme si, co bylo dobře, co bylo špatně a z chyb se určitě poučíme. Doufám, že druhý zápas bude lepší," uvedl Tomáš Bílý.