A pro fanoušky ještě jedna dobrá zpráva: vstup je zdarma. „Z naší strany se jedná o poděkování všem fanouškům za přízeň, kterou nám v průběhu celé sezony věnovali. Přestože letní počasí boxu moc nepřeje, chceme srdečně pozvat všechny naše příznivce,“ láká diváky do Gerbery prezident klubu Miroslav Leština.

V neděli půjde o závěrečný duel nejen pod Černou věží, ale vůbec celé domácí sezony. Mistrem se stal Prostějov, který ve finále play off zvítězil nad Ústím nad Labem. Třetí skončila Ostrava a Samson si to se severočeským společenstvím rozdá v přímém souboji o čtvrté místo. „Pokud vyhrajeme, jsme čtvrtí,“ potvrzuje vedoucí mužstva František Knot. „S Děčínem to bývají pořádně vyhecované zápasy a nejinak tomu bude asi i tentokrát. Diváci se určitě budou mít nač dívat,“ je přesvědčen.

Trenér Faber by měl mít v neděli k dizpozici kompletní kádr. „Všichni kluci jsou v pořádku, nikdo nehlásil žádné zranění. Uvidíme, jaké uděláme nasazení do jednotlivých vah. Připraveni ale budeme maximálně,“ ujistil.