Bylo to už jeho druhý zápas v lize Karate Combat. "První souboj, který se vysílal na Eurosportu, skončil přes očekávané vítězství těsnou prohrou na body, a proto taktika byla nastavena jasně, nenechávat rozhodnutí na rozhodčích a jít tvrdě po ukončení před časovým limitem," popisuje Petr Beníšek, šéf českobudějov ického Fight Clubu.

Vzhledem k průběhu zápasu, bylo jasné, že si stejný cíl zvolil i soupeř. "A tak jsme místo technicko - taktické bitvy, mohli sledovat agresivní přestřelku, ve které naštěstí přesněji a tvrději zasahoval český bojovník." Ke konci prvního kola rozhodl zápas levý hák, kterým Tim poslal soupeře na zem a po krátkém ground and pound rozhodčí zápas ukončil. "Turnaj na místě v roli komentátorů živě glosovali dva bývalí šampioni největší organizace MMA na světě - UFC, Rutten a Georges St-Pierre, který byl v letech 2008, 2009 a 2010 vyhlášen nejlepším sportovcem Kanady, což je v zemi hokeje naprosto neuvěřitelné," doplnil Beníšek další velkou zajímavost.

Česká fotbalová reprezentace do 21 let
Začal předprodej vstupenek na zápasy „21“ proti Walesu a Dánsku

Kdo je Tim Ha? Šestinásobný mistr České republiky v olympijském karate bývalý reprezentant ČR v MMA (5. místo na MS organizace IMAF) vystudoval vysokou školu se zaměřením na ekonomiku v Praze, v současnosti pracuje jako profesionální trenér (MMA, Kickbox, Karate) ve Fight Clubu České Budějovice a Panthers Český Krumlov. Jeho trenéry jsou: Martin Bednář, Josef Král (Gorila MMA), Petr Kubička a Petr Beníšek. "Karate Combat je přední světová liga plnokontaktního karate. Olympijští medailisté a národní šampioni z celého světa jsou pozváni, aby se utkali v osmi různých váhových kategoriích a usilovali o titul mistra světa v Karate Combat. Liga je streamována a vysílána do více než 100 zemí světa," dodal Petr Beníšek.