Od září do června se dámy scházejí v nově zrekonstruované tělocvičně na Rudolfově. „Cvičíme každé úterý od devatenácti hodin.“ Dámy se pohybují v doprovodu příjemné hudby s různými cvičebními pomůckami. „Rády se protáhneme na velkých míčích, s malým overballem nebo s gumou,“ popisuje Monika Beníčková a hned dodává: „Prostě pohyb je naše vášeň, radost, koníček a jeden ze smyslů života.“

Aktivní Jihočešky se ale scházejí i v rámci dalších aktivit. „Jezdíme na zájezdy do divadla, do aquaparku, na kola, pochodujeme kolem rybníku Mrhal.“

A také vyrazily na dvacáté Hornické slavnosti Rudolfova Právě na této slavnosti tvořily členky T.J. Sokol Rudolfov část průvodu.

„Náramně jsme si to užily, atmosféra byla úžasná, počasí vyšlo a člověk úplně cítil tu sounáležitost místních lidí,“ shodly se všechny.

Rudolfov mají tyto dámy hluboko ve svých srdcích. „Žije se nám tady opravdu fajn, jsme na své město právem pyšné. Společenských akcí a možností sportovního vyžití je zde opravdu hodně. Sportu zdar a Sokolu zvlášť,“ vzkazuje z Rudolfova i za své kolegyně čtenářům Deníku Monika Beníčková.