Vidět byl i jihočeský nohejbal. "Zastoupení měl i náš oddíl," přikyvuje se zjevnou spokojeností v hlase předseda jednoho z nejlepších jihočeských klubů (Dynamo ČB) Bronislav Pilbauer.

Startovali hráči, kteří prošli černobílým dresem Dynama, ve kterém podávali v minulosti velmi bojovné výkony a patřili k velkým oproám nedávno ještě extraligového klubu.

Nohejbalista David VišvaderNohejbalista David VišvaderZdroj: Deník/ Zbyněk Pilbauer"Zastoupení našeho klubu bylo v podobě odchovanců Daniela Fíka, který se představil v dresu poraženého finalisty TJ Čakovice Praha a Davida Višvader, který aktuálně hostuje v Brně, kde studuje vysokou školu." Právě v dresu vítěze finále MNK Modřice se David Višvader radoval z velkého týmového a také osobního sportovního úspěchu.

Bronislav Pilbauer odborným pohledem jeho výkon okomentoval: "David nastoupil v křížových trojicích a podílel se výborným výkonem a dvěma body na celkové výhře družstva z jihu Moravy," přiblížil Višvaderův podíl na výhře v poměru 5:2. "David tak získal svůj první titul v seniorské kategorii v dlouhodobé soutěži družstev, což je jistě pro něj velký úspěch a pro náš oddíl dobrá vizitka práce s mládeží, které se snažíme v současné době primárně věnovat," dodal Bronislav Pilbauer.