Atraktivnější zápas byste v Jihočeském kraji ve fustalu jen těžko hledali. PCO Rudolfov nastoupí dnes večer proti EraPacku Chrudim. Jihočeši senzačně postoupili do semifinále Českého poháru.
Rudolfovští berou účast mezi posledními čtyřmi celky se vší vážností. „Proti Teplicím to byla jízda, řekli jsme si, že budeme makat, všichni jeli naplno,“ vrací se k senzačnímu vítězství 5:4 ve čtvrtfinále Martin Jasanský. „Bojovali jsme, vyplatilo se nám to.“
Pro duel s Chrudimí si Rudolfov vybral největší jihočeské hlediště. Sportovní halu. „Věříme, že fanoušci dorazí, takový soupeř, jakým je Chrudim, tu není k vidění každý den,“ nechal se slyšet Radim Pouzar. Tým dokonce vyrazil na přípravný trénink.
„Zakopli jsme ale po dvou minutách jediný míč do kanceláře volejbalistů Jihostroje, hledali jsme ho dvacet minut,“ přidává Pouzar úsměvnou historku z tréninku. Tým nacvičoval situace, při kterých Chrudimští rádi bez brankáře přečíslují soupeře.
V dresu Rudolfova kromě Jasanského a Pouzara hrají na jihu Čech populární fotbalisté. V sestavě by dnes večer neměli chybět Hrbáč, Hric, Sláma a další.