Žádné překvapení Jihostroj Č. Budějovice do Paříže nepřivezl, snad jen skupinu svých odvážných příznivců, kteří hlasitě povzbuzovali, ale jinak  za domácím týmem Paris Volley zaostával ve všech herních činnostech, nezachránila ho ani snaha pohybovat se na hranici rizika. Paříž vyhrála 3:0, České Budějovice jsou ve skupině dál na nule.

První set se podle očekávání odehrával ve francouzské režii. Až v jeho závěru se Jihočechům podařilo alespoň korigovat skóre. „Mleli nás, musíme naplno, nemá cenu se zabývat tím, jak hraje soupeř, musíme do rizika," burcoval trenér Jan Svoboda. „Musíme hrát jako v poslední třetině prvního setu," hledal návod pro svůj tým.

Druhý set byl z české strany o poznání povedenější. Ale jen do stavu 10:9. Pak Kuliha poslal míč dvakrát do autu, do jeho hry se vloudila i technická chyba při bránění na síti a rázem byl náskok Paříže pětibodový – 15:10. V sestavě se postupně objevili i mladíci Pleva a Šulista. Šest skončil stavem 25:19. „Kůly nám dnes nepomohou, je třeba hrát středem a pipem," nabádal svého nahrávače Habra trenér Svoboda, který vycházel z velmi nízké úspěšnosti všech smečařů a univerzála.

Třetí set se zdál být z českého pohledu nejpovedenější, stav byl dokonce 23:23, jenže v koncovce svoji roli Paříž zvládla – 26:24.

Český tým se s letošním ročníkem Ligy mistrů rozloučí 18.12. v domácím duelu s Budvou (18.00).

Paříž – Jihostroj ČB 3:0 (13, 19, 24), 77 minut, rozhodčí Szabo (Rumunsko), Hodoň (Slovensko). Jihostroj ČB: Habr, Kriško, Mach, Sobotka, Kuliha, Fila – libero Hupka (Zapletal, Pleva, Šulista, Michálek). Trenér Jan Svoboda.