Dynamo prohrálo doma s Č. Brodem 4:6 a chystá se na play out.

Extraligové utkání Dynama České Budějovice začalo pro domácí nohejbalisty velice dobře. „Úvod se povedl,“ přikyvoval dlouhán v českobudějovické sestavě Ondřej Matějka. Ve dvojici s Višvaderem vyhráli první set. „Pak se hra zkomplikovala, soupeř se zlepšil,“ konstatoval hráč Dynama. Ve třetím setu za stavu 8:8 přerušil dramatickou nohejbalovou bitvu déšť. „Už to nebyl moc nohejbal, antuka byla mokrá, klouzala.“
K utkání Jihočeši nastoupili v kompletní sestavě.
Hosté dorazili jen se šesti hráči (bez možnosti střídání). První dvojice Matějka-Višvader nakonec ve třetím setu i přes nepříznivé počasí zabojovala a svůj útok za devítek proměnila.
Druhá dvojice Z. Musil -Vondrášek v obou setech soupeře jasně přehrála, stav byl po po dvojicích velmi nadějný: 2:0. První trojice Matějka-Ryneš-Višvader po horším prvním setu ve druhém zvítězila a ve třetím setu svůj útok na devítkách proměnila. Jenomže pak začali bodovat také hosté. Trojice Z. Musil -Vondrášek-Šafránek- (L. Musil) ve třetím setu vedla 8:5, ale 9:10 prohrála. „Prostřední část nám také nevyšla, třetí dvojice Ryneš-Šafránek-(Tůma) na soupeře nestačila, stejně tak Višvader v singlu neměl na Sýkoru,“ popsal další vývoje předseda klubu Bronislav Pilbauer.
Matějkova trojice ještě uspěla a do odvetných dvojic se vstupovalo za stavu 4:4. První ve dvou setech prohrála, druhá ve třetím vedla 7:5, jenomže výhru nakonec slavili hosté.
„Pozitivní jsou alespoň výhry obou křížových dvojic, snad se nám v bojích o záchranu budou dařit i dále a budeme mít více štěstí v koncovkách třetích setů,“ zhodnotili zápas domácí, kteří hráli v sestavě: Z. Musil, Matějka, Vondrášek, Ryneš, Višvader, Šafránek, Tůma, L. Musil L. a Žikeš.