Domáci před hrstkou nejvěrnějších fanoušků vstoupili do utkání suverénně, když domácí dvojice David Žikeš - Petr Řežábek si snadno ve dvou setech poradila s hostující dvojicí. Druhý zápas byl ale výsledkově opakem prvního, když domácí dvojice nedokázala čelit strojově přesné hře výborně hrající dvojici hostí ve složení Myklík - Pavelka. V utkání trojic domácí bojovali, ale na zisk bodů to nestačilo, i když zejména trojice ve složení Petr Semrád - Václav Zrna - David Žikeš nebyla ve třetím setu (7:10) od úspěchu daleko. Stav utkání byl v tu chvíli již 1:3 a šance na bodový úspěch v utkání se pro domácí v tu chvíli rapidně snížila.

Poté se však dokázali černobílí do utkání vrátit, když domácí dvojice ve složení Martin Mošovský - Václav Zrna dokázala přetlačit dvojici hostí a domácí David Žikeš si poradil v singlu ve třísetové bitvě s hostujícím Pavelkou.

V odvetných trojicích ale obě trojice Dynama nestačily na výbornou hru hostí zejména v poli, i když opět domácí trojice ve složení Petr Řežábek - Jan Bělík - Martin Mošovský nezvládla dramatickou koncovku třetího setu (7:10)…

Po té si již v závěrečné dvojici zkušenější hosté závěr utkání ohlídali a získali tak pro své barvy oba tabulkové body. "Herně ani bojovností jsme nezklamali, ale bodová absence ve hře křížových trojic nás stála lepší výsledek, který jsme si díky předvedené hře určitě zasloužili," hodnotil předseda klubu Bronislav Pilbauer. "Utkání odřídila dvojice rozhodčích ve složení Vondrášek - Hájek, která se nevyhnula při řízení utkání několika chybám a sporným rozhodnutím, která však neovlivnila celkový výsledek utkání," doplnil Pilbauer.

Výsledek: TJ Dynamo ČEZ České Budějovice - Přerov 3:6.

Ostatní výsledky: TJ Sokol Prostějov - MNK Silnice Group Modřice B 6:0, TJ Avia Čakovice B - TJ Slavoj Český Brod 6:3.