Nohejbalisté Dynama ČB po prohře v Benešově porazili Čakovice 6:2. „Trenér zamíchal se sestavou." Podařil se reparát proti soupeři, který přivezl ve svých řadách i reprezentanta Mrákavu. „Právě on nedokázal spoluhráče v koncovkách vypjatých utkání podržet."
Domácí předvedli nasazení, bojovnost. „Výkon byl podpořený potřebnou dávkou sportovního štěstí." Utkání se líbilo početnému publiku, které tak vidělo první domácí výhru v tomto ročníku.
Jihočeši se v dalších atraktivních duelech představí doma v pátek (Č. Brod) a v sobotuí (Vsetín). Oba zápasy začnou u Mlýnské stoky ve 14.00.

Do úvodní dvojice v duelu s Čakovicemi byla nasazena sestava Musil-Chalupa, která si ve dvou setech poradila s Mrákavou a Jiřím Suchým. Druhá dvojice Macura-Vondrášek ve třech setech podlehla duu Putík-Pachman. Úvodní utkání trojic obstarala sestava Chalupa-Vondrášek-Ryneš, která ve třech setech přetlačila Mrákavu, Jiřího Suchého a Kopeckého. Druhá trojice Musil-Fík-Matějka a střídající Macura přehrála ve třech setech Kalouse, Putíka a Kučeru. Poté prohrála vložená dvojice Fík-Šafránek a střídající Matějka. Chalupa v singlu přehrál Kalouse. "Odvetné trojice nám vyšly parádně." Nejprve Chalupova formace přehrála Putíkovu, kam ještě naskočil Pachman a poté Musilova trojice přetlačila Mrákavovu formaci ve třech setech. Utkání tak skončilo výhrou Dynama 6:2. Sestava Dynama: Musil, Ryneš, Vondrášek, Matějka, Fík, Chalupa, Šafránek, Macura.

Zdeněk Hanzálek (trenér Dynama): "Dnes je naprostá spokojenost s výsledkem, ale především s předvedenou hrou. Všichni hráči nechali na hřišti všechno a to bylo velice důležité. Klíčovým momentem bylo utkání singlu, kde jsme soupeře zlomili. Konečně se nám podařilo vyhrát všechny trojice a zvládli jsme spoustu koncovek utkání. Teď nás čekají dvě utkání doma, kde chceme opět bodovat."

Liga dorost: Dynamo ČB A - Zbečník 6:1 -   Úvod utkání A týmu nezastihl domácí dvojici Žikeš – Koudelka Z. v optimálním rozpoložení, které bylo zčásti dáno zdravotními indispozicemi a nervozitou vyplývající z papírové role favoritů v tomto utkání. V dalším průběhu utkání se ukázalo, že tabulkový rozdíl mezi domácími a sympaticky bojujícími hosty až tolik neznamená. Další domácí dvojka ve složení Višvader – Koudelka V. získala totiž potřebný uklidňující bod vždy až v koncovkách obou setů. Černobílí mladíci se v dalších zápasech museli vypořádat s urputně hrajícími hosty z východu Čech a byli donuceni tak ukázat vše, co se z nohejbalové abecedy naučili… Konečný výsledek je tak pro domácí zasloužený, ale poctivě odpracovaný a pro hosty možná až příliš krutý…

Dynamo ČB B - Zbečník 2:5 - Průběh celého utkání byl poznamenán prohrou v úvodních utkáních křížových dvojic, kdy domácí dvojice ve složení Zrna – Bělík, nezvládla koncovky obou setů. Rovněž tak druhá dvojice domácích ve složení Musil L. – Potůček i přesto že dokázala dotáhnout zápas až do 3.setu jeho koncovka opět patřila hostům. Následně „B" družstvo černobílých zabojovalo ve trojice a připsalo si v utkání na svoje konto první bod v utkání. V dalších zápasech i přes velkou bojovnost a vyrovnanost z obou stran hosté dokázali odskočit až na 1:4, ale domácí dvojice ve složení Zrna – Bělík napravila svoje zaváhání z 1.zápasu a dokázala výhrou získat pro domácí cenný tabulkový bod.