Jihostroj čeká první domácí zápas po více než šesti týdnech. Českobudějovičtí stihli v aktuálním ročníku odehrát pět utkání, z nichž jen jediné bylo na domácí palubovce. Nyní čeká svěřence René Dvořáka hned dvojnásobná porce zápasů – v sobotu přijede Volejbal Brno, v neděli Black Volley Beskydy. Oba zápasy nabídne klub v živém komentovaném přenosu na www.CzechVolley.tv od 18 hodin. Podrobný návod, jak zápas spustit, najdou fanoušci na webu volejbalcb.cz.

V minulém týdnu volejbalisté Jihostroje vydřeli cenné vítězství 3:2 v Ostravě, od tohoto týdne už pojede UNIQA extraliga z důvodu povinného PCR testování v režimu dvou zápasů ve dvou dnech. Nejbližší dva zápasy se odehrají už o tomto víkendu 21. a 22. listopadu od 18 hodin. V pěti odehraných utkáních zatím Jihostroj nepoznal porážku a je v čele volejbalové extraligy před druhým Karlovarskem. Českobudějovické mužstvo se bohužel nemůže představit fanouškům živě ve Sportovní hale, a tak klub chystá pro fanoušky kvalitní komentovaný online přenos.

„Naši fanoušci jsou pro nás na prvním místě a je nám líto, že nemohou být s námi na zápasech. Chceme jim zprostředkovat zážitek alespoň touto online formou. Máme s vysíláním už zkušenost z prvního zápasu, takže věříme, že vše proběhne bez komplikací,“ říká generální manažer Jihostroje Robert Mifka. Kromě samotného zápasu by českobudějovický klub rád nabídl svým příznivcům a partnerům i něco navíc. „V plánu jsou rozhovory s hráči a prostor v přenosu bychom chtěli dát i našim partnerům. Chceme jim dát najevo, že si v této velmi komplikované době vážíme jejich podpory, “ doplňuje Mifka. Fanoušci Českých Budějovic navíc budou mít možnost si před každým domácím zápasem zasoutěžit na sociálních sítích klubu. „Na domácí utkání chystáme tipovací soutěž o ceny od našich partnerů. Začínáme v sobotu, kdy se bude soutěžit o oběd pro dvě osoby od Restaurace Honner. V neděli budou moci fanoušci vyhrát balíček od společnosti CB Auto,“ říká marketingový manažer Matěj Mayer, který doporučuje sledovat sociální sítě klubu, kde se fanoušci vše včas dozví.