Jak hodnotíte úterní duel, ve kterém jste ztratili vedení až v poslední třetině?
Chtěli jsme postoupit dál, ale extraliga je extraliga. Vzali to jako přípravu, byli nabití a nepodcenili to. Nicméně naším cílem bylo hrát co nejlépe, to se, myslím, povedlo. Byl to pro nás takový bonus, na který jsme se hodně těšili. To bylo i na naší hře vidět. Přišlo i hodně lidí, florbal tu stoupá, rozvíjí se i mládež, to je dobře.


Liberec jste dost zaskočili…
Byli dost překvapení, jak jsme na ně vlétli,vůbec jak jsme hráli, tím, že máme také nějaký systém hry. Jsme vlastně první jihočeský tým, který takto vystrkuje růžky.


Škoda toho nešťastného konce. Tam vám zřejmě došly síly, že?
To je pravda. Odešli jsme fyzicky. Nejsme na to zvyklí, ve druhé lize hrajeme třikrát patnáct minut, tady jsme hráli třikrát dvacet. Po celou dobu jsme hráli na dvě pětky, to je znát. Kdybychom měli hodně štěstí, mohli jsme pomýšlet i na výhru.


V čem byl soupeř lepší?
Předčili nás hlavně v technice hole. Dali jsme jim v závěru více prostoru. Dojeli jsme také na návyky z naší soutěže, například standardní situace. Než se postavíme k rozehře, trvá nám to poměrně dlouhou dobu a soupeř tak má výhodu. Ale učíme se to.


Jistě vás potěšil svým výkonem brankář Svatoš…
Určitě, podal výborný výkon. Plnil dobře i taktické pokyny v obraně. My máme totiž problém s přebíráním hráčů, řídil to opravdu s přehledem, to se mu povedlo.


Co vás čeká dál? Jaké jsou cíle?

Chceme postoupit do první ligy, snad se nám to podaří. Na úvod soutěže jsme porazili Kaplici a Třeboň se skóre sedmnáct nula. To je dobrý začátek, snad takto budeme pokračovat. Nyní nás čekají dva zápasy s Táborem a Letohradem, které chceme také vyhrát. Jdeme na postup.