Některé byly zaměřeny výhradně na kvalitu, jiné byly zorganizovány především pro zábavu, další uspořádal pořadatelský tým hlavně pro děti. Manažer GKHNV Antonín Loužek se v roce 2007 rozhodně nenudil, jak se zdá, v roce 2008 tomu nebude jinak.

Jaké události na golfovém hřišti si z roku 2007 vážíte nejvíc?
Změny foilozofie v našem klubu. Pro uplynulý rok 2007 jsme odstranili vstupní členské poplatky. To se ukázalo jako velmi důležité.

Rozrostla se členská základna?
Přesně tak. Přineslo nám to spoustu nových golfistů. Myslím, že i do budoucna, nejen do příštího roku, bude tento krok přinášet další hráče.

Jaké změny „prožilo“ v podzámčí atraktivní hřiště?
Prošlo hlavně desingovou změnou a protipovodňovými úpravami. Těší mě, že je odstraněn možný problém s případným zatopením hřiště. Lokalitu jsme natolik stabilizovali, že golfisté nemusí mít nejmenší starosti.

Který z golfových turnajů se vám v uplynulém roce ze všech nejvíc vepsal do srdce? Dokážete vybrat ten nejvvydařenější?
Uskutečnilo se jich jedenadevadesát!Je těžké vybrat jen jeden. Všechny byly hojně navštěvovány. Cením si třeba turnajů pro děti, kterých také byla spousta. Celkem se turnajů v uplynulém roce v našem klubu zúčastnily tři tisíce hráčů! To jepodle mne poměrně hodně. Věřím, že v roce 2008 bude tento trend pokračovat.

Rok 2007 bude už za pár hodin minulostí, co připravujete pro hráče do roku 2008?
Aktivity se úplně nabízejí v souvislosti se Schengenskou dohodou. Máme pro příští rok připravenu specialitu. Nejenom že golfisté, členové našeho klubu, mohou hrát na osmnáctijamkovém hřišti, ale budou podle své chuti hrát neomezeně i v rakouské Weitře. Bude to jakási hra bez hranic. Všichni, kteří jsou na Hluboké, mohou hrát ve Weitře, mají tak k dispozici prakticky pětačtyřicet jamek.