Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina ve sportovní gymnastice se uskutečnil v Trhových Svinech. Roman Bago z Merkuru Č. Budějovice hodnotil: „Celkem se představilo téměř šedesát závodnic.”
Ve II. lize (starší ročníky) se bojovalo dokonce o postup na Přebor České republiky. Spokojenost sálala především ze závodnic a trenérů českobudějovického Merkuru. Družstvo II. ligy po výborném výkonu vybojovalo zlatou medaili na KP a postupuje na Přebor České republiky. Úspěch vybojoval tým: Novotná, Imbrová (obě TJ Merkur ČB), Blafková a Matyšová (hostující ze Spartaku S. Ústí).
„V minilize tým ve složení Amálie Řehoušková, Polívková a Chalupová skončil čtvrtý, ve čtvrté lize družstvo v sestavě Markéta Řehoušková, Trajerová a Chlupáčková obsadilo druhou příčku.” Trenér TJ Merkur ČB Gustav Bago uvedl: „Jsem rád, že se povedlo, i bez Karolíny Černé, která se na posledních závodech zranila, vybojovat postup na Přebor republiky.” Vzhledem k obtížnosti sestav, které českobudějovické závodnice natrénovaly, mají naději na úspěch i v měření sil s celorepublikovou konkurencí. „Mezi nejlepšími bychom se nemuseli ztratit,” přikyvuje před startem Přeboru ČR trenér Gustav Bago.
Miniliga: 1. J. Hradec (Hanzalová, Pecínová, Šablatúrová, Picková)
IV. liga: 1. J. Hradec (Štufková, Kešnarová, Jedličková)
III. liga: 1. Merkur ČB - J. Hradec
(Kubešová, Šimková - Jírová, Gyselová)
II. liga: 1. Merkur ČB - S. Ústí
(Černá, Imbrová, Novotná - Blafková, Matyšová - vítězný tým postupuje na Přebor ČR)