Tam se v šestém kole extraligy střetnou s poslední Bystřící pod Hostýnem, která ještě ani v jednom z pěti utkání nezískala ani bod. Třeboňští vyhráli jednou.


V nedělním utkání si trenér Petržala stěžoval hlavně na technické chyby svého týmu. „Neumíme v rozhodujících chvílích dávat šance, které máme. Nehráli jsme tak rychlou hru, jakou se chceme prezentovat,“ mrzí trenéra. Vázla také hra po pravé straně.

Plní se marodka

Navíc v průběhu hry odpadli dva hráči ze základní sestavy. „Během utkání přišli Kejval s Čapkem, že jim je hodně špatně. Měli horečku, s tím přišli už před utkáním,“ informuje. Chybět tedy budou i nyní. Vymlouvat se však nechce. „Soupeř byl v každém případě lepší.“


Chyběl i Bicenc, jenž marodil už od poloviny týdne, na marodku zřejmě přibude další jméno. „Jordák přišel, že má naražený palec, to už je čtvrtý ze základu,“ netěší Petržalu.


Stejně tak mu přidělávají vrásky nepochopitelné výpadky jeho hráčů. „Máme nacvičené signály, o které jsme se ani nepokusili. Ptám se jich: proč? Ale sami mi nedokážou odpovědět. Jsem přece trenér a měli by dělat to, co jim řeknu,“ štve ho. „Brankář soupeře pokrývá dobře spodní část branky, na což upozorňuji, přesto všechny střely míří právě tam,“ dává příklad.