Věkový průměr družstva byl 22 let. „Bývalí dorostenci z Pedagogu už ve svém předchozím klubu neviděli perspektivu, před sezonou navíc učinilo vedení razantní krok ke splnění cíle,“ komentuje Kaše nákup dvou kvalitních obránců z mužů SK Pedagog. Dres měnili Petr Vacek a trojnásobný vítěz ME Jan Pokorný.“ Z téhož mužstva přišel pauzírující Chovan a na střídavý start (hostování) zamířil do Betonovy vítěz ME Tomáš Bláha. Holubovští z Vltavy získali mladého brankáře Daška. „To se ukázalo jako geniální tah.“ Hráči Betonovy od úvodního kola postupně drtili soupeře jako mašina (např. Falcon 20:1, Č.Krumlov 10:0, Stars B 13:1). Základní část zakončili suverénně prvním místem pouze se dvěma prohrami. „Nastříleli jsme nejvyšší počet branek, nejméně jsme jich inkasovali.“

Play off

V play off, které se hrálo na dvě vítězství, Holubovští neztratili jediný zápas! Postupně přešli přes Dynamo ČB (8:2 a 4:0), Č.Krumlov (1:0 a 5:2), ve finále porazili Rosu ČB (3:0 a 3:2 v prodloužení). Vítězný tým ovládl i individuální statistiky. Petr Kaše (také mistr Evropy) převzal trofeje pro vítěze kanadského bodování a pro nejlepšího střelce ligy. „František Dašek byl obrovskou oporou především v play off, převzal trofej pro nejlepšího brankáře ligy,“ připomíná Kaše osobní úspěch svého spoluhráče z Betonovy.

II. NHBL

V příští sezoně se tým může těšit na souboje ve druhé národní hokejbalové lize. „Na sezonu se dobře připravíme, pikantní pro nás bude hlavně zápas proti SK Pedagog.“ Už teď Holubovští přemítají o cílech pro ročník 2008/09. „Chceme oslovit sponzory klubu, stabilizovat kádr, cílem je postup do play off,“ vyjmenoval Petr Kaše.

Na vítězství v regionální soutěži se letos podíleli tito hráči týmu HBC Betonova – brankáři: Tomáš Jílek, František Dašek, obránci: Jan Pokorný, Petr Vacek, David Ivančov, Radek Khuebach, útočníci: Petr Kaše, Lukáš Mareš, Štěpán Jílek, Tomáš Bláha, Jiří Chovan, Vladimír Papež, Michal Marek a pendl z B týmu Jan Lavička.