Pětice týmů uctila památku významné postavy našeho hokejbalu. Vladimír Hnilička byl jedním ze zakladatelů tohoto sportu a podílel se na tvorbě prvních pravidel. V sobotu se uskutečnil již osmý ročník tohoto turnaje. „Po prvních pěti ročnících následovala delší pauza. Jsme rádi, že nám podařilo tuto tradici obnovit. V sobotu jsme turnaj uspořádali již třetí rok v řadě a všichni účastníci byli spokojeni,“ chválil si hlavní organizátor memoriálu Petr Mikl.

Hrálo se systémem každý s každým a z vítězství se nakonec radoval možná trochu překvapivě pořádající Pedagog, který neztratil ani jeden bod a až na druhou příčku odsunul extraligové Dobřany. Třetí skončil tým Masters, což je partička starších hráčů, která objíždí turnaje nad čtyřicet let.

Spokojen byl i předseda SK Pedagog Přemysl Horák. „Myslím, že můžeme být pyšní, jak se nám podařilo turnaj zorganizovat. Našemu celku gratuluji k vítězství a soupeřům děkuji za účast,“ nechal se slyšet.

Pořadí: 1. Pedagog ČB 12, 2. Dobřany 9, 3. Masters ČR 4, 4. Československo 3, 5. ŠD Písek B 1. Zápasy vítězného Pedagogu: –ŠD Písek B 4:1, –Dobřany 3:1, –Československo 3:2, –Masters 2:1.