Po prvním utkání play off má blíž k postupu Betonova. Obhájce titulu vyhrál 4:2. Lišáckou fintou se blýskl Ivo Gallistl. V důležitý okamžik překvapil brankáře Pedagogu. "Zpoza brány jsem to zkusil. Jednou za čas se mi to povede… Brankář se přesouval, protože míček poskakoval, nakonec jsem si ho stáhl a vystřelil na něj zezadu. Zkouším to tak, je to lepší, než nahrávat naslepo," vysvětloval. .

V tu chvíli Betonova vedla. A na hřišti houstla atmosféra. Ne náhodou - podle Gallistla rivalita mezi kluby trvá. "Je to derby. Jsme budějcký, je to mezi námi vypjaté. Čeká se, kdo vydrží déle v klidu, kdo první začne hrát víc do těla," líčí hráč Betonovy Ivo Gallistl, jenž nečeká, že by se situace v odvetě vyhrotila: "Známe se, a proto si myslím, že to je jen takové pošťuchování. Oni možná něco zkusí, aby nás vyhecovali, ale asi to nebude nic strašného," uvažuje.

Na jihu začíná o víkendu 22.-23. dubna play off II. ligy hokejbalistů. Hned první kolo vyřazovacích bojů svede dva městské rivaly, obhájce prvenství Betonova All Stars (dříve Holubov) zkříží hole s Pedagogem České Budějovice. Vítěz postoupí do semifinále.
Hokejbalové play off začíná, Betonova a Pedagog se potkají už ve čtvrtfinále