Předehrávané 11. kolo extraligy volejbalistů:
Zápas 11. kola začali hosté výborně. Na postu libera se objevil místo Kryštofa Kuliha. Na domácí straně proti „svému" Jihostroji hrál Šulista. V závěru prvního setu si favorit udržoval mírné vedení, Ostrava sice dotahovala, posledním na servisu byl právě domácí Petr Šulista (odchovanec Č. Budějovic), který dvakrát dobře odservíroval a měl dokonce na ruce vyrovnání: 23:25.
Ve druhém setu se skóre přelévalo ze strany na stranu. Škoda okamžiku za stavu 8:6 pro Jihočechy. Po time outu Fila sice „ošetřil" servis, ten ale stejně skončil
v síti a domácí nastartovali velký bodový nápor: 16:11 pro Ostravu. Trenéři vyměnili nahrávače a univerzála, set ale nezachránili. Do třetího setu se vrátila základní sestava Jihostroje, jenže forma z úvodu zápasu se ztratila někde mezi sety. Ostrava vedla 16:12 a její hráči se předháněli v bojovnosti. Starosti měli hosté se všemi činnostmi, nejvíc je trápila přihrávka servisu. Promíchaná sestava znovu náskok nadšené Ostravy nedohonila. A čtvrtý set? Z jihočeské strany špatný výkon…
11. kolo: Ostrava – Jihostroj ČB 3:1, (-23, 19, 22, 18), sudí Grabovský , Kubinec. Jihostroj ČB: Habr, Gevert, Mach, Fila, Michálek, Sobotka – libero Kuliha (Hackworth, Červinka). Trenér Svoboda.