Ve druhém kole TOP 6 se Sokol utká s týmem Draci Brno. Draci zatím získali v prvním kole nadstavby dva body, když dokázali dvakrát porazit svého městského rivala Cardion Hrochy Brno. Sokol zatím získal jeden bod domácím vítězstvím nad Eagles Praha 8:1, v Praze v Eagles Parku dvakrát těsně prohrál 7:6 a 9:5.

close Hluboká nad Vltavou hraje extraligu v baseballu info Zdroj: Deník/ Sokol Hluboká zoom_in Hluboká nad Vltavou hraje extraligu v baseballu

V základní části extraligy dokázal Sokol Draky dvakrát přehrát 3:2 a 6:5 a v brněnském utkání podlehl 1:2. Všechny tři duely byly naprosto vyrovnané a rozhodoval vždy jediný doběh. Vyrovnané souboje proto slibuje i druhé kolo nadstavby o prvním červencovém víkendu.

Série začíná v pátek 2. 7. v 19.00 v Brně – Komárově na Městském baseballovém stadiónu. Druhé utkání v Brně se odehraje v sobotu 3. 7. od 13.00 a v neděli se dočká i Hluboká, kde Sokol přivítá Draky na svém hřišti ve sportovně relaxačním areálu tradičně od 13 hodin.

Všechna utkání jsou streamována a vidět je můžete na webech pořádajících týmů /www.draci.cz, baseball-hluboka.cz/extraliga nebo na webu České baseballové asociace /tv.baseball.cz/, o živý komentář z domácího utkání se v neděli postarají Jan Kolář a Milan Mařík. Vzhledem k uvolnění protiepidemických opatření jsou na Hluboké pro diváky připraveny obě tribuny k sezení.