Gabriela Roberta Vítů (21 let) je členkou Golf klubu Hluboká nad Vltavou, studentkou 3. ročníku Právnické fakulty UK Praha. "Letní část golfové sezony zvládla výborně," přikyvují trenéři.

Talentované a sportovně zdravě ambicozní Jihočešce se podařilo získat dva mezinárodní mistrovské tituly ČR.

Gabriela Roberta VítůGabriela Roberta VítůZdroj: Deník/ Jana VítůMezinárodní mistrovství juniorů a dorostu se konalo na technickém hřišti Ypsilon Golf Liberec (par 72). Vítů se už od prvního kola ujala vedení. "Zahrála kolo se skóre 68 (-4), ve výborných výkonech pokračovala i v dalším průběhu prestižního turnaje a po kolech 68,69,68 ( -11) vyhrála způsobem start cíl ve své (U21) i absolutní kategorii s náskokem 7 ran." Zároveň uhrála i nejlepší výsledek v rámci celého startovního pole (včetně juniorů a dorostenců).

Na konci léta se konalo mezinárodní akademické mistrovství ČR jednotlivců a smíšených družstev. Vítů se podařilo vyhrát i v tomto turnaji, který se hrál v Panorama Golf Resortu Kácov (par 72). "Po kolech 69,71 a 71 (-5) zahrála nejlepší číslo v turnaji a získala tak potřetí v řadě titul nejlepší akademické golfistky České republiky."

Výborným a spolehlivým výkonem výrazně pomohla i týmu UK Praha, který získal titul i ve smíšených týmech.

"Po turnajích v závěru sezony zahajuju studium třetího ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy Praha."