Na dnešní večer se těšili fanoušci Jihostroje celou letní přestávku. Ve 20.00 bude zahájen zápasJihostroj ČB - Benátky. Fanoušci si připomenou nedávno zesnulého kamaráda Stanislava Tomšíčka, hráči připravili nové plakáty, je se nač těšit…

Nejlepší český volejbalový celek zkraje nové sezony nezahálí ani marketingově. Na tiskové konferenci představili zástupci VK Jihostroj České Budějovice zmiňované nové plakáty hráčů jihočeského týmu.

Českobudějovický celek nechce být lídrem pouze na palubovce či taraflexu, ale i v jiných činnostech. Plakáty hráčů Jihostroje vždy nesou prvky originality a nejinak tomu je i v letošní sezoně.

„V době, kdy se plakáty připravovaly, tak už z nich hráči měli radost, protože jejich tvorbu průběžně sledovali. Jde o moderní styl, kterým by se současný volejbal měl ubírat, aby se imageově přiblížil ostatním sportům," komentoval jejich tvorbu zástupce marketingové agentury Libor Matoušek mladší.

Jeho slova potvrdil kapitán Filip Habr, který je na plakátu s Janem Kulihou. „Myslím, že jsou celkem originální. Snad se budou lidem líbit, ale ještě více doufám, že se jim bude líbit naše hra." Po prvním zápase určitě může být spokojen, i on se totiž výrazně podílel na výhře 3:1 v Brně.

Wallpapery už jsou nyní ke stažení na webových stránkách (sekce FANZONE) v různých velikostech podle nejčastějších rozlišení monitorů. V tištěné podobě budou plakáty k zakoupení ve fanshopu při každém domácím utkání. Poprvé již během dneška, kdy Jihostroj přivítá od 20:00 v televizním utkání VK Karbo Benátky nad Jizerou. "Nezůstaňte doma u televize, potřebujeme vás v hale," vzkazují hráči do celého Jihočeského kraje.