Ubránit Platačse. To je jasný cíl volejbalistů Jihostroje České Budějovice před čtvrtým zápasem semifinálové série extraligy volejbalistů. Ideální scénář by byl, kdyby se blokařům Jihostroje podařilo dvoumetrového Lotyše zastavit blokem hned v úvodu. Jeho sebevědomí je veliké, ale může dostat dobrou obranou trhliny.

Utkání začne v 17.00 a je o něj mezi fanoušky veliký zájem. Kladnu se rozehrál také Antony Gabriel Gonçalves, brazilský smečař, který údajně měl potíže se zánětem spojivek, jak ale dokázal v kladenské hale, je zpátky a je zpátky ve výborné formě.

Zaplněná českobudějovická Sportovní hala na druhém semifinále play off volejbalové extraligy.
Kladno sérii nevzdalo, ve středu Jihostroj čeká další zápas

Jihostroj se chystá na tvrdý boj. Důležité bude, aby se Jihočechům podařilo zachytit začátek. Kdyby došlo na pětisetovou bitvu, mohly by hráčům Jihostroje, kteří nastupují prakticky bez střídání, docházet síly. Kladenští na tom jsou ale dost podobně…

"Vstupenky doporučujeme zakoupit v předstihu online na www.cbsystem.cz," vzkazuje PR a marketingový manažer klubu Matěj Mayer. "Fanoušci se však nemusejí bát, že by se na ně nedostalo," předává důležitou doplňující informaci. "Hodinu před zápasem se otevřou pokladny u Sportovní haly, kde bude vstupenky také možné zakoupit. Cena je jednotná 250 korun, platba u pokladen je pouze v hotovosti," dodal.