Ve 23. kole extraligy volejbalistů splnil domácí Jihostroj České Budějovice roli favorita. Jihočeši doma přehráli hladce Brno, které ale v určitých fázích zápasu statečně vzdorovalo. Především ve třetím setu museli úřadující mistři přepnout na vyšší rychlostní stupeň, protože jejich soupeř vedl už o čtyři body (13:17). Na nahrávce Brna se představil českobudějovický odchovanec Ondřej Fučík.

Jan Svoboda (trenér Jihostroje ČB): "Jsem rád, že jsme zápasvýsledkově zvládli, do hry se dostali i ti, kteří byli nemocní, zranění nebo nedostávali tolik příležitostí. Mrzí mě vývoj zranění Jakuba Novotného, kotník se hojí jen pomalu, vypadá to, že nám bude scháte déle, než jsem původně předpokládal."

Extraliga volejbalistů: Jihostroj České Budějovice - Brno 3:0 (20, 11, 20), čas 65 minut, diváků 150. Jihostroj ČB: Habr, Motys, Sukuba, Mach, Michálek, Fila - libero Juračka. Trenéři Svoboda, Pochop.