Poprvé se v dresu Jihostroje České Budějovice objevil Srb Stoilovič. Přišel do rozehraného duelu, aby zastavil nápor domácího týmu. V prvním setu ale Příbram jasě dominovala. Dařilo se v poli Juračkovi, na síti Polákovi a na servisu Böhmovi. Všichni tři jsou odchovanci jihočeského volejbalu. Než se diváci v rouškách na tribuně usadili, bylo po setu: 25:14.

Také po změně stran se do vedení dostala Příbram, jenže v polovině tohoto dějství se volejbalová karta začala obracet 15:15, ale už 21:17 pro Č. Budějovice. Nahrávač de Amo zpřesnil nabídky pro své útočníky, těžil z toho především univerzál Filip Rejlek. Obhájci mistrovského titulu se dostali do tempa: 25:18.

Ve třetím setu si do osobních statistik připsal bod za blokařský úlovek i postavou nevelký Španěl de Amo a Jihostroj pokračoval v dobrém výkonu: 14:9 a 25:20.

Třetí set zdramatizovala domácí Příbram až v závěru. Jihočeši přišli o velmi slibný náskok (19:18), konec setu (25:19) a zápasu (3:1) si ale pohlídali. Jihostroj v extralize zůstává stoprocentní.

Příbram – Jihostroj ČB 1:3 (14, -18, -20, -19). Jihostroj ČB: de Amo, Schouten, Mach, Ondrovič, Michálek, Zmrhal – Kryštof (Šulista, Rejlek, Stoilovič, Todua). Trenéři Dvořák a Skolka.