„Nečekal jsem, že bude mít soupeřka až takovou sílu,“ přiznala bojovnice z Gladiators gym České Budějovice. „Vůbec jsem ji neznala, takže jsem se na ni nemohla nějak speciálně připravit. Mohla jsem ale podat lepší výkon. Hodně jsem se dostávala do klinčů a několikrát jsme se ocitly na zem. Ze strany soupeřky tam bylo dost faulů,“ měla jasno. „Psychicky mě to ale dost vyčerpalo,“ přiznala.

Styl boje polské protivnice Kadlecové zrovna moc nevoněl. „Snažila jsem se to občas vzít z dálky. Zaboxovat a zkusit nějaký kop. Něco vyšlo, ale pak jsme se zase svázaly do klinče, což jsem nechtěla,“ řekla k duelu.

Milan Zach
Zápas doma před zaplněnou Gerberou je pro mě úplně nejvíc, neskrýval Milan Zach

Po skončení zápasu byla přesvědčena, že rozhodčí vyhlásí za vítězku právě jí. „Jakmile řekli 3:0, tak jsem věděla, že jsem vyhrála. Pokud by to bylo 2:1, tak bych byla na vážkách,“ uvedla.

Bojovat doma v Gerbeře pro ni bylo hodně specifické. „Měla jsem docela trému. Mnohem větší než třeba na mistrovství světa v Malajsii, i když to byla podstatně důležitější akce,“ přiznává juniorská vicemistryně světa, která už se těší na světový šampionát v Thajsku. „Tam bych teoreticky mohla jít ve třiadvacítce, ale teprve se uvidí, jestli tam vůbec pojedeme,“ nechce předbíhat.

V českobudějovickém Gladiators gym, kam dojíždí na tréninky z Češnovic, je absolutně spokojena. „Máme tam výborné zázemí a trenéři Michal Novák s Petrem Korčákem se nám maximálně věnují. Jsem tam moc spokojená a za všechno jim děkuji,“ vzkazuje svým trenérům.