Pátek

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Liberec B (19 ZŠ O. Nedbala), I. liga ženy: Rudolfov – Nusle (18), Madeta ČB – Plzeň (19 Sp. hala).

BASKETBAL – II. liga muži: Písek B – Tigers ČB (19), extraliga kadeti: Písek – USK Praha (16), liga kadeti: Písek B – Sparta Praha (17:45).

HOKEJ – Regionální liga junioři: Tábor – DDM ČB (19:15).

Sobota

FOTBAL – ČFL: Dynamo ČB B – Slavia Praha B (10:30 Složiště), divize: Č. Krumlov – Soběslav (14), Katovice – Aritma Praha (14), krajský přebor: Roudné – Semice (10:30), Protivín – Strakonice, Dražice – Mirovice, Milevsko – Hluboká, Osek – Třeboň, Olešník – Týn (vše 14), I. A třída: Hrdějovice – Kaplice (10), Borek – Sousedovice (10), Zlatá Koruna – Čkyně (10:30), Vodňany – Strunkovice, Dolní Dvořiště – Prachatice, Vimperk – K. Újezd, Blatná – Planá (vše 14), Loko ČB – Slavia ČB (10:15), Sez. Ústí – Chýnov, N. Včelnice – Čtyři Dvory, Meteor Tábor – Kovářov (vše 10:30), Jistebnice – Dačice, Veselí – Bernartice, Lišov – Ml. Vožice (14), I. B třída: Boršov – Loučovice (10:30), Roudné B – Větřní, T. Sviny B – Lhenice (hř. Slavče), Olešnice – Chvalšiny, Dražejov – Štěkeň, Střelské Hoštice – Vl. Březí, Sedlice – Stachy, Volyně – Bavorov (vše 14), Rat. Hory – Včelná (10:30), Božetice – Sepekov, Planá/L. – Protivín B (hř. Želeč), Podolí – Větrovy (hř. Šamonice), Čimelice – Chotoviny (vše 14), Ševětín – Neplachov (10:15), D. Voda – H. Žďár (10:15), Stráž – Třeboň B (10:30), N. Bystřice – Nemanice, Lomnice – K. Řečice, Studená – Slavonice, Suchdol – Buk (vše 14), divize dorostu: Písek – Klatovy (10), SKP ČB – Povltavská akad. (10), Táborsko B – Roudné (10:15), divize žáci: Písek – Vlašim (15), divize ml. žáci: Táborsko – Motorlet (10 Svépomoc), KP dorostu: Slavia ČB – Milevsko / Sepekov, Čt. Dvory – Meteor Tábor, Prachatice / Volary – Hradiště (vše 10), I. A dorostu: H. Planá/ Frymburk – Hrdějovice, Netolice /Jankov – Ševětín /D. Bukovsko, Mokré – T. Sviny, Kaplice – Hluboká (vše 10), Rudolfov – Borek (14), Jistebnice – Protivín (10), Blatná – Kestřany (10), KP žáci: Vimperk – M. Tábor (9), Hradiště – Loko ČB (10), Týn – Č. Krumlov (10).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Velké Meziříčí (16), II. liga ženy: Loko ČB – Kobylisy (17), liga st. dorostenky: J. Hradec – Poruba (14), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Poruba (12), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Slavia Plzeň (15).

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – KP Brno (17), II. liga muži: Písek B – Benešov (19), extraliga kadeti: GBA Lions J. Hradec – USK Praha (18:45), liga kadeti: Písek B – Lynx Liberec (12), liga kadetky: Strakonice – Slaný (14:30), nadregionální liga kadeti: SKB Strakonice – Rokycany (10), Kaplice – Domažlice (15).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Plzeň (10 Sp. hala), Rudolfov – Nusle (12), extraliga kadetky U18: Madeta ČB – Jihlava (10 ZŠ O. Nedbala), Madeta ČB – Ostrava (18 ZŠ O. Nedbala).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Havířov (12:30), liga dorostu: Písek – Chrudim (15:30), krajská liga muži: Strakonice – Hluboká (17), Milevsko – Veselí (17), J. Hradec – Vimperk (18:15), regionální liga junioři: J. Hradec – Strakonice (13:40), regionální liga dorostu: Strakonice – Žebrák (13:45), Tábor B – Světlá/Sáz. (18:10 Soběslav).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Ústí n. Lab. (15), Vodňany – Litoměřice (16:30), III. liga muži: Soběslav – Bor (14), ČZ Strakonice – Dobřany (15), II. liga ženy: Kovářov – Lomnice (15).

MOTORISMUS – Blanka Cup motokrosu v Kaplici (12 Blanská kotlina, trénink 8).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – HBC Pardubice (13).

ATLETIKA – Lyžařský lesní běh na Dobré Vodě u ČB (5 km, ženy 2 km), 21. Běh kolem Sokolského ostrova v Č. Budějovicích (10:45 Sokolský ostrov, 8 a 6 km, ženy 3 km, děti 9:25 od 300 m).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Kometa Brno (17), krajská liga muži: Soběslav – Božetice (17), Radomyšl – Č. Krumlov (18 Písek), regionální liga junioři: Strakonice – Tábor (15:45), J. Hradec – Pelhřimov (15:55), DDM ČB – Soběslav (18:40 II. plocha), regionální liga dorostu: Strakonice – Domažlice (13:15).

FOTBAL – Krajský přebor: Rudolfov – Třebětice (10:30), Jankov – Trhové Sviny (14), I. B třída: Ledenice – Mladé, Č. Krumlov B – Hluboká B, Kaplice B – Frymburk, Vacov – Prachatice B, Strakonice B – Netolice (Křemelka), Chelčice – Bělčice, Hradiště – Milevsko B, Chyšky – Meteor Tábor B (vše 14), divize žáci: Roudné – Povltavská (10), Táborsko – SKP ČB (10 Svépomoc), KP dorostu: Loko ČB – Třeboň, Vimperk / Volyně – Strakonice (hř. Volyně), Veselí / Suchdol – Č. Krumlov (vše 10), I. A dorostu: D. Voda / Nemanice – Vacov (hř. Nemanice), Chotoviny / Malšice – Větrovy / S. Ústí, Týn – Bechyně / Stádlec (hř. Temelín), Planá/L. – Kovářov (hř. Želeč), Soběslav – Čimelice / Mirovice (vše 10), KP žáci: Prachatice / Lhenice – Dačice / N. Bystřice, Milevsko / Sepekov – Třeboň, J. Hradec – Veselí (Tyrš., vše 10), I. A žáci: Kaplice – SKP ČB B (9), Nemanice / D. Voda – Ševětín (9:30 D, Voda), Suchdol / Č. Velenice – T. Sviny (10 Č. Velenice), Netolice / Strunkovice – Rudolfov (10), Slavia ČB – Lišov (12), ČP ženy: Dynamo ČB – Dukla Praha (15 Složiště), II. liga dorostenky: Dynamo ČB – Teplice (13 Složiště), liga žákyně: Dynamo ČB – Braník (14 Složiště).

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – Žabiny Brno B (11), extraliga kadeti: GBA Lions J. Hradec – Sokol Pražský (13), liga kadetky: Strakonice – Beroun (13), nadregionální liga kadeti: Tábor – Rokycany (10), Kaplice – Grizzlies Plzeň (12).

VOLEJBAL – Extraliga kadetky U18: Madeta ČB – SVCB Ostrava (12 ZŠ O. Nedbala).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Litoměřice (10), Vodňany – Ústí n. Lab. (10), III. liga muži: Soběslav – Dobřany (10), ČZ Strakonice – Bor (10).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Ml. Boleslav (19 Sp. hala Č. Budějovice).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Kelti Beroun (14), Suchdol – Pedagog ČB (15).

RAGBY – Turnaj žactva v Č. Budějovicích (10 stadion Jihočeské univerzity).