Pátek

CYKLISTIKA – 9. ročník mezinárodního závodu Okolo jižních Čech: 2. etapa Třeboň – Nová Bystřice (13 Masarykovo náměstí, 143 km).

FOTBAL – I. A třída: Kaplice – Dolní Dvořiště (17:30).

MOTORISMUS – South Bohemia Classic, setinová rallye (start I. etapy v 16:45 v Č. Budějovicích na nám Přemysla Otakara II., 20:45 cíl I. etapy v Dolní Vltavici).

Sobota

FOTBAL – III. liga: Písek – Motorlet Praha (10:15), divize: Český Krumlov – Rokycany (10:30), krajský přebor: Semice – Týn (13:30), Protivín – Dražice (15), Jankov – Rudolfov, T. Sviny – Třeboň, Strakonice – Prachatice (na ČZ), Osek – Hluboká (vše 17), I. A třída: Mirovice – Vodňany, Netolice – Planá, K. Újezd – Blatná, Lhenice – Čkyně, Roudné – N. Ves (vše 13:30), Vimperk – Strunkovice (17), Čt. Dvory – Třebětice (10:15), Nemanice – Chýnov (10:30), Veselí – M. Tábor, Bernartice – Lišov, Dačice – Loko ČB, Kovářov – Ml. Vožice, Slavia ČB – Jistebnice (vše 17), I. B třída: Boršov – Ledenice, Roudné B – T. Sviny B, Chvalšiny – Sedlec, Frymburk – Zl. Koruna, Větřní – Kaplice B, Mladé – Olešnice, Dražejov – Bělčice, Husinec – Volyně, Sedlice – Sousedovice, Vacov – Bavorov, Větrovy – Chotoviny, Milevsko B – Podolí (vše 17), Slavonice – Buk, N. Včelnice – H. Žďár (oba 13:30), Č. Velenice – Třeboň B, K. Řečice – Borek, Lomnice – Suchdol, Studená – Ševětín (vše 17), divize dorostu: Písek – Klatovy (14:45), liga mladší žáci: Táborsko – Aritma Praha (10 Svépomoc), Písek – Strakonice (12.45), KP dorostu: Meteor Tábor/Ml. Vožice – Třeboň (Viktoria), Ševětín/D. Bukovsko – Strakonice (hř. Dol. Bukovsko), SKP ČB – Hradiště, Kaplice/Větřní – Prachatice/ Bavorov (hř. Větřní), Milevsko/ Sepekov – Čtyři Dvory/ Zliv (vše 10), I. A dorostu: Rudolfov – Týn, D. Voda – Netolice/Jankov, Jistebnice – Kovářov, Bechyně/Stádlec – Čimelice/ Mirovice, Suchdol – Planá /L. (vše 10), KP žáci: Vimperk – J. Hradec, Loko ČB – Roudné, Hradiště – Milevsko/Sepekov (vše 10), I.A žáci: T. Sviny – Křemže (9), Slavia ČB – Soběslav (10), Vl. Březí – Vacov/ Čestice (9:30), divize ženy: Blatná – Dynamo (14), Hradiště – Domažlice (16).

CYKLISTIKA – 9. ročník mezinárodního závodu Okolo jižních Čech: 3. etapa Studená – Protivín (12:30 ulice 1. máje, 157 km).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Kopřivnice (17).

MOTORISMUS – Závod motocyklů do strmého vrchu v Chýnově (13, trénink 9:30), South Bohemia Classic, setinová rallye (start II. etapy v 8:30 v Dolní Vltavici, cíl v 16 tamtéž).

STOLNÍ TENIS – Pedagog Cup v Č. Budějovicích (9 Pedagog), Veterán Cup v Týně nad Vltavou (9:20 hala).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Kunratice (19 Loko).

ATLETIKA – Běhej lesy Boletice (13 rybník Olšina v H. Plané na 43 km, 15:30 dětské závody, 19 na 20 km, 19:15 na 13 km).

TRIATLON – Chalupářský trojpohodář u Kunžaku (11 kemp u rybníku Zvůle, 600 m plavání, 23 km horské kolo, 5 km běh).

JACHTING – Frymburský pohár třídy Tornádo na Lipně (10 v Kovářově, dokončení v neděli).

Neděle

FOTBAL – Divize: Lom – Katovice (17), krajský přebor: J. Hradec – Táborsko B (16 hř. Vajgar), Milevsko – Olešník (17), I. B třída: Velešín – Hrdějovice (17), Prachatice B – Strakonice B (11 Záblatí), Cehnice – Vlachovo Březí (15), Chelčice – S. Hoštice (16), Sepekov – Čimelice, Chyšky – S. Ústí (oba 15), Soběslav B – Kestřany, Hradiště – Božetice, Planá/L. – Meteor Tábor B (vše 17), Neplachov – N. Bystřice (16), II. liga dorostu: Táborsko – Slavia B (10:15 Kvapilova), Dynamo B – Petřín Plzeň (14 Složiště), divize dorostu: Roudné – Tachov (10), divize žáci: Strakonice – Motorlet (10 ČZ), KP dorostu: Vimperk/Volyně – J. Hradec (10 Volyně), Č. Krumlov – Slavia ČB (13:30), I. A dorostu: H. Planá/Frymburk – Blatná, Vacov – Hrdějovice, T. Sviny – Čkyně, Veselí – Větrovy, Sepekov B/Milevsko B – Soběslav (vše 10), KP žáci: Č. Krumlov – Prachatice/ Lhenice (9), Čt. Dvory – Veselí (9:30), Kaplice – Třeboň (10), Písek B – M. Tábor (10), I.A žáci: SKP ČB B – Suchdol (9:30), Dačice – Ševětín (10), S. Ústí/Větrovy – D. Voda, Vodňany – Chýnov/Ml. Vožice, Hradiště B – Netolice/Strunkovice, Blatná – Týn, Protivín – Volyně/Volenice (vše 10), divize ženy: Táborsko – Mokré (15:30 Viktoria), II. liga dorostenky: Dynamo ČB – Dukla Praha B (10:30 na Složišti).

CYKLISTIKA – 9. roč. mezinárodního závodu Okolo jižních Čech: 4. etapa České Velenice – J. Hradec (11 sídliště Na Sadech, 152 km), 28. ročník časovky do vrchu Č. Krumlov – Kleť (11 za přejezdem nádraží v ČK na Vyšný).

HÁZENÁ – Český pohár muži: Třeboň – Vršovice (17).

RAGBY – I. liga muži: Společenství RC ČB /Nýrsko – Havířov (13 stadion JU).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Ještěři Ústí n. Lab. (14).

ATLETIKA – KP družstev mladšího žactva v Písku (8).