Pátek

FUTSAL – I. liga: Dynamo PCO ČB – Chrudim (20 Loko).

BASKETBAL – II. liga muži: Tigers ČB – Klatovy (18:15 Kubatova).

HOKEJ – Regionální liga junioři: Strakonice – Soběslav (18:15), univerzitní hokejová liga: Blag Dogs Budweis – BO Ostrava (18:45 Pouzar centrum).

Sobota

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Fio Banka J. Hradec – Olomoucko (18), II. liga muži: Písek B – Klatovy (17:15), extraliga junioři: Písek – Tygři Brno (15), nadregionální liga junioři: Tábor – Tigers ČB (18), nadregionální liga kadeti: Lions J. Hradec – Kaplice (16)

HOKEJ – II. liga – semifinále play off: Tábor – Havl. Brod (18), extraliga junioři: Motor ČB – Havířov (15:30), extraliga dorostu: Motor ČB – Kobra Praha (12), regionální liga dorostu: Písek – Poděbrady (10), Motor ČB B – Letňany (13:15 II. plocha), Tábor B – Č. Krumlov (13:40 Soběslav), J. Hradec – Telč (16:55).

FOTBAL – Příprava: Písek – Dynamo B (10.15), Lom – Domažlice (14 Svépomoc), Soběslav – Dražice (13 Soukeník).

VOLEJBAL – II. liga muži: Netolice – Příbram B (10 a 14), extraliga junioři: Jihostroj ČB – Vel. Meziříčí (10 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Liberec (16 ZŠ O. Nedbala), extraliga kadetky: Madeta ČB – Dobřichovice (9 Meteor), Madeta ČB – Liberec (15 Meteor).

HÁZENÁ – II. liga muži: Strakonice B – Loko ČB (17), II. liga st. dorostenci: Strakonice – Loko ČB (15), II. liga ml. dorostenci: Třeboň – Most (18).

VODNÍ PÓLO – I. liga muži: Strakonice – Hradec Králové (10), Strakonice – Kometa Brno (18).

ATLETIKA – 7. roč. Vožického vytrvalostního běhu v Ml. Vožici (12:30 u mat. školy 14 km, 12:15 na 7 km, děti 10).

MOTORISMUS – Fichtl Cup na Včelné (11).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj ml. žactva ve Strakonicích (9 Sokol).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Motor ČB – Liberec (17), liga junioři: Písek – Ústí n. Lab. (11:30), reg. liga junioři: Soběslav – Rokycany (11:40), Tábor – Kolín (14:30), Střelci J. Hradec – Pelhřimov (15:55), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – Pelhřimov (11).

BASKETBAL – I. liga muži, sk. o 1.-6. místo: Písek – Svitavy (17), extraliga junioři: Písek – Basket Brno (9), extraliga juniorky: Strakonice – Jablonec (12)

HÁZENÁ – II. liga muži: Sez. Ústí – Vršovice (10:30).

FOTBAL – Turnaj ve St. Hlíně: o 3 místo Mladé – Boršov (11), finále Myslkovice – D.Voda (13), příprava: Písek 19 – Týn (13).

VOLEJBAL – Extraliga junioři: Jihostroj ČB – Ostrava (11), Jihostroj ČB – Hradec Král. (17 ZŠ O. Nedbala), extraliga kadetky: Madeta ČB – TJ Ostrava (11 Meteor), Madeta ČB – Olymp Praha B (17 Meteor).

HOKEJBAL – I. liga: Pedagog ČB – Suchdol nad Luž. (15).