Pátek

BASKETBAL – ŽBL: Strakonice – Hradec Králové (18), I. liga muži: Písek – Slavia Praha (19), nadregionální liga junioři: Tábor – Benešov (18:30).

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Benátky n. Jiz. (19 ZŠ O. Nedbala), I. liga ženy: Madeta ČB – Škola volejbalu ČB (19 Sp. hala).

HÁZENÁ – I. liga muži: Strakonice – Velká Bystřice (19).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Chrudim (19:30), regionální liga junioři: Soběslav – Příbram (17:40).

Sobota

HOKEJ – II. liga: Písek – Cheb (17), Tábor – Kobra Praha (18), extraliga dorostu: Motor ČB – Havl. Brod (12), krajská liga muži: Veselí – Střelci J. Hradec (17), Božetice – Vimperk (17 Milevsko).

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Dobřichovice (17 ZŠ O. Nedbala), I. liga ženy: Madeta ČB – Škola volejbalu ČB (12 Sp. hala), extraliga juniorky: Madeta ČB – KP Brno (9 Strmilov), Madeta ČB – Prostějov (15 Strmilov).

BASKETBAL – II. liga muži: Písek B – Tigers ČB (14:30), II. liga ženy: BK Strakonice B – SKB Strakonice (16), extraliga kadetky: Strakonice – KP Brno (14), nadregionální liga kadeti: Lions J. Hradec B – Písek B (16).

STOLNÍ TENIS – I. liga muži: Swietelsky Pedagog ČB – Hustopeče (15), II. liga muži: Vodňany – Litoměřice (14), III. liga muži: Sokol ČB – Lochovice (14), Soběslav/ Studená – Hořovice (14 Soběslav), I. liga ženy: Vyšší Brod – Klatovy (10).

Neděle

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Olomouc (15 Střelecký ostrov).

HOKEJ – Tipsport extraliga: Motor České Budějovice – Kladno (17:10), liga junioři: Písek – Přerov (14), krajská liga muži: Hluboká – Milevsko (17), Radomyšl – Strakonice (17.30 Písek), regionální liga junioři: Střelci Jindřichův Hradec – Soběslav (17:10), DDM ČB – Tábor (18:40 II. plocha), regionální liga dorostu: Tábor B – DDM ČB (16:10).

BASKETBAL – II. liga muži: Tigers ČB – Písek B (11:30 Kubatova), II. liga ženy: SKB Strakonice – BK Strakonice B (11:30), extraliga kadetky: Strakonice – Žabiny Brno (9:30), nadregionální liga kadetky: Tábor – Příbram (9).

VOLEJBAL – Extraliga juniorky: Madeta ČB – Frýdek-Mísek (11 Strmilov), Madeta ČB – Plzeň (17 Strmilov).

STOLNÍ TENIS – I. liga muži: Pedagog ČB – Hustopeče (10), II. liga muži: Vodňany – Most (10), III. liga muži: Sokol ČB – Hořovice (10), Soběslav/ Studená – Lochovice (10 Soběslav).

FUTSAL – I. liga: Dynamo PCO ČB – Ústí n. Lab. (19 Lokomotiva).

FLORBAL – I. liga: Štíři ČB – Ústí n. Lab. (14.30 Sp. hala).

Pondělí

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Liberec (17 Sportovní hala).