Pátek

HOKEJ – Krajská liga muži, finále play off: Soběslav – Samson ČB (19), regionální liga junioři: DDM ČB – Příbram (17:30), Tábor – Plzeň B (17:30 II. plocha).

BASKETBAL – I. liga muži: Písek – Snakes Ostrava (19), nadregionální liga junioři: Tábor – Tigers ČB (18:45).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Dobřichovice (19 Sp. hala).

Sobota

PLAVÁNÍ – Finále mistrovství ČR družstev v Č. Budějovicích (14).

FOTBAL – I. liga dorostu: Dynamo ČB – Sparta (11 Složiště), divize dorostu: Strakonice – Táborsko B (10 ČZ), Loko ČB – Petř. Plzeň (15.45), krajský přebor muži: Týn - Olešník, Rudolfov - Táborsko B, Osek - Prachatice, Dražice - Strakonice, Protivín - Čimelice (vše 15), příprava: Mladé – Olešnice (11).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Dobřichovice (10 Sp. hala), II. liga ženy: Slávia JU ČB – Domažlice (10 a 14 Na sádkách).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Loko ČB – Cheb (15), liga st. dorostenky: Písek – Háje (13), liga ml. dorostenky: Písek – Háje (11).

HOKEJ – Extraliga dorostu: Tábor – Hvězda Praha (14:15), regionální liga junioři: Soběslav – Domažlice (14:40), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – DDM ČB (10).

Basketbal – Extraliga junioři: Písek – NH Ostrava (14).

ATLETIKA – Grand Prix Kamenného Újezda vytrvalců, silniční běh na 12,5 km (11 start na fotbalovém hřišti, 9.30 nejml. děti 500 m, žáci 1500 m, dorost, mílaři a příchozí 4,2 km), mistrovství Jihočeského kraje v přespolním běhu v Prachaticích (11 areál ZŠ Národní, muži 6 km, ženy, juniorky a dorostenci 4 km, mládež kratší trati).

Neděle

HOKEJ – II. liga, finále play off: Tábor – Příbram (18), krajská liga muži – finále play off, příp. pátý zápas: Samson ČB – Soběslav (17 Pouzar centrum), regionální liga dorostu: Tábor B – Strakonice (11:40), DDM ČB – Pelhřimov (18:40 II. plocha).

PLAVÁNÍ – Finále mistrovství ČR družstev v Č. Budějovicích (9).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Bohumín (18), II. liga ženy: Písek B – Háje (15), liga st. dorostenky: J. Hradec – Most (16), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Most (14).

FOTBAL – Krajský přebor: Milevsko - Blatná, Jankov - Č. Krumlov (oba 15), II. liga dorostu: Táborsko – Sokolov (11 Soukeník), Písek – Plzeň (16:30), divize dorostu: Roudné – SKP ČB (10).

BASKETBAL – Extraliga junioři: GBA Lions J. Hradec – Sokol Pražský (11:15).

Pondělí

HOKEJ – Extraliga, čtvrtfinále play off: Motor ČB – Pardubice (17).