Pátek

FOTBAL – I. A třída: Hluboká – Bernartice (19).

Sobota

FOTBAL – Divize: Soběslav – Lom (17:00), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Slavia Praha (11 Složiště), krajský přebor: Táborsko B – Blatná (10:15 Soukeník), Rudolfov – Jankov, Týn – Čimelice, Osek – Protivín, Prachatice – Olešník (vše 17), I. A třída: N. Ves – Trh. Sviny (10:15), Semice – Vimperk, Netolice – Strunkovice, Čkyně – Kaplice, Roudné – Prachatice B (vše 13:30), Vodňany – Mirovice (17), Kovářov – Nemanice (10), Loko ČB – N. Včelnice (10:15), Slavia ČB – M. Tábor, Ševětín – Čt. Dvory, Lišov – Veselí (vše 17), I. B třída: D. Dvořiště – Chvalšiny (11), Zlatá Koruna – Sedlec (14), Frymburk – Dříteň, Mladé – Větřní, Roudné B – K. Újezd, Hrdějovice – Boršov (vše 17), S. Hoštice – Dražejov, Sousedovice – Cehnice (oba 13:30), Volyně – Husinec, Sedlice – Stachy, Bělčice – Lhenice(vše 17), Ml. Vožice – Větrovy, Jistebnice – Milevsko B, Čížová – Chotoviny (vše 13:30), Kluky – Hradiště (16), Sepekov – Kestřany (17), Neplachov – Lomnice, Olešnice – N. Bystřice (oba 10:30), Ledenice – Buk, K. Řečice – Hor. Žďár, D. Bukovsko. – Studená (vše 17), divize žáci: Písek – SKP ČB (13), KP dorostu: Prachatice – Čt. Dvory /Zliv, Netolice/Jankov – J. Hradec (Chelčice), Třeboň – Č. Krumlov (v Břilicích), Písek B – Milevsko, Hradiště – Ševětín (vše 10), I. A dorostu: Blatná – H. Planá/ Frymburk (9), Větřní/Velešín – Rudolfov, Vacov – Hluboká, Hrdějovice – Čkyně/Vl. Březí, Protivín – T. Sviny, Planá /L. – Větrovy, Dačice/ Kunžak – Týn (vše 10), KP žáci: M. Tábor – Vimperk (9:30 Viktoria), Strakonice – Roudné (10 na ČZ), Veselí – Č. Krumlov (10), I. A žáci: S. Ústí/Větrovy – Slavia ČB, Soběslav – SKP ČB B, Volenice – Volyně (vše 10), ČL ženy: Mokré – Zlíchov (10), divize ženy: Dynamo ČB – Hradiště (15:30 Složiště).

HÁZENÁ – MOL interliga ženy, play out: Písek – Slavia Praha (18:30), I. liga muži: Strakonice – Náchod (17), II. liga muži: Strakonice B – Pardubice (19).

BASKETBAL – II. liga muži, 3. kolo play off: Tigers ČB – Opava B (15 Kubatova), extraliga kadeti, play off: Lions J. Hradec – Tygři Praha (10:30), extraliga kadetky: Strakonice – Tygři Praha (17).

JACHTING – 71. roč. Modré stuhy Bezdreva, Pohár ČR tř. Pirát a Cadet (10 na rybníku Bezdrev, dokončení v neděli).

HOKEJBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off: Suchdol n. Luž. – Pardubice Svítkov (16).

ATLETIKA – KP ve vícebojích mužů, žen, dorostu a st. žactva v Nové Včelnici (13, dokončení neděle 10).

NOHEJBAL – II. liga muži: Habeš Strakonice – Radomyšl (14).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Tempo Praha (12 a 15).

RAGBY – Mistrovství ČR žen v sedmičkovém ragby v Č. Budějovicích (12 stadion JčU).

Neděle

FOTBAL – II. liga: Táborsko – Ústí/Lab. (17 Kvapil.), divize: J. Hradec – Dynamo B (16 Vajgar), krajský přebor: Třeboň – Český Krumlov (10:30), Milevsko – Dražice (17), I. A třída: Velešín – Planá, Chýnov – Dačice (oba 17), I. B třída: T. Sviny B – Loučovice (15 Slavče), Prachatice C – Bavorov (10:30 Záblatí), Vacov – Strakonice B (17), Chyšky – Božetice (15), Soběslav B – Planá/L. (17), Třeboň B – Třebětice (15 Břilice), Suchdol – Č. Velenice (17), II. liga dorostu: Písek – Žižkov (19), divize dorostu: Roudné – Vejprnice (10), Loko ČB – Aritma (10), liga žáci: Dynamo ČB – Ml. Boleslav (12:15 Složiště), divize žáci: Táborsko – Braník (10 Svépomoc), liga ml. žáci: SKP ČB – Táborsko (10), Strakonice – Rokycany (10 ČZ), KP dorostu: M. Tábor/ Ml. Vožice – Vimperk/ Volyně (10 Viktoria), I. A dorostu: Kaplice – D. Voda, Soběslav/Veselí – Čimelice/ Mirovice, Hradiště B – Jistebnice (vše 10), KP žáci: Čt. Dvory – Loko ČB (9:30), Třeboň – Hradiště (10 Břilice), Prachatice – Kaplice (10), Milevsko – J. Hradec (13), I. A žáci: Týn – D. Voda, Křemže – T. Sviny (oba 10), Blatná – Vacov (9), Písek B – Hradiště B/ Putim, Netolice – Protivín (oba 10), divize ženy: S. Ústí – Blatná (14), Borovany – Domažlice (15).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Hostivice (18), II. liga muži: Sez. Ústí – Slavia Praha (11), liga st. dorostenky: J. Hradec – Písek (16), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Písek (14).

BASKETBAL – Extraliga kadetky: Strakonice – H. Brod (10).

MOTORISMUS – Krajský přebor v motokrosu ve Voticích (13, trénink 7:30).

HOKEJBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off: Suchdol n. Luž. – Pardubice Svítkov (13).

NOHEJBAL – Liga dorostu: Dynamo ČB – K. Vary (12 U Mlýnské stoky).

STOLNÍ TENIS – KP družstev st. žactva v Č. Budějovicích (8:45 Pedagog).

ATLETIKA – 9. roč. přespolního běhu Údolím vzdechů v Sudoměřicích u Tábora (12 okolí Černého potoka, 10 a 5 km, děti 10), Himalájský tygr (výběh z Krásetína na Kleť, 7 až 16 parkoviště pod lanovkou).