Pátek

FOTBAL – I. liga dorostu: Dynamo ČB – Olomouc (11 Složiště), I. B. třída: Kaplice B – Mladé (18).

VODNÍ SLALOM – Mistrovství ČR, závod družstev na Lipně (16:50).

HÁZENÁ – Příprava muži: Šťáhlavy – Regensburg (19 Strakonice).

Sobota

FOTBAL – III. liga: Dynamo ČB B – Domažlice (10:30 Složiště), divize: Č. Krumlov – Klatovy (10:30), Katovice – Doubravka (17), krajský přebor: Táborsko B – Osek (10:15 Soukeník), Protivín – Jankov (15), Dražice – J. Hradec, Olešník – Strakonice, Rudolfov – Semice, Týn – Hluboká (vše 17), I. A třída: N. Ves – Vodňany (10:15), Blatná – Planá (13:30), Dolní Dvořiště – Netolice (13:30), Vimperk – Mirovice, Kaplice – Lhenice, Čkyně – Roudné (vše 17), Loko ČB – Čt. Dvory (10:15), Lišov – Jistebnice, Veselí – Slavia ČB, Kovářov – Dačice, M. Tábor – Nemanice (vše 17), I. B třída: T. Sviny B – Sedlec (ve Slavči), Hrdějovice – Olešnice, Frymburk – Chvalšiny, Boršov – Větřní, Zlatá Koruna – Velešín, Sousedovice – Prachatice B, Stř. Hoštice – Cehnice, Volyně – Bělčice, Sedlice – Dražejov (vše 17), S. Ústí – Milevsko B (13:30), Podolí – Met. Tábor B (13:30 Šamonice), Kestřany – Chotoviny (17), Borek – N. Včelnice (10:15), N. Bystřice – Slavonice (13), Studená – Lomnice (17), divize dorostu: Roudné – Motorlet (10), Táborsko B – Příbram B (10:15 Viktoria), divize žáci: Písek – Povltavská (10), přátelsky: Kaplice st. garda – Amfora Praha (11), turnajově: Pohár starosty města v Chýnově (9, mladší přípravky).

VOLEJBAL – Kvalifikace na ME žen: ČR – Island (18 Tábor).

VODNÍ SLALOM – Mistrovství ČR a Český pohár na Lipně (9 kvalifikace, 12:10 finále), Český pohár ve sjezdu na Lipně (15:30).

MOTORISMUS – Mezinárodní mistrovství ČR juniorů v motokrosu v Klukách (12, trénink 8).

HÁZENÁ – Příprava muži: Strakonice – Regensburg (9), Plauen – Šťáhlavy (11 ve Strakonicích), Strakonice – Plauen (17).

FLORBAL – Street Florbal League České Budějovice (10 nám. Přemysla Otakara II.).

TRIATLON – 39. roč. závodu Betonový muž a žena ve Veselí nad Lužnicí(10 pláž vlkovské pískovny, 584 m plavání, 20 km kolo, 7 km běh).

CYKLISTIKA – ČEZ kolem Lipna (11).

DRAČÍ LODĚ – Národní pohár na Lipně (10).

Neděle

FOTBAL – II. liga: Táborsko – Chrudim (17 Kvapilova), krajský přebor: Třeboň – Prachatice (10:30), Milevsko – T. Sviny (17), I. A třída: Strunkovice – Kam. Újezd, Ml. Vožice – Bernartice, Chýnov – Třebětice (vše 17), I. B třída: Ledenice – Roudné B (15), Vacov – Chelčice, Strakonice B – Vl. Březí (na ČZ), Bavorov – Husinec (vše 17), Chyšky – Sepekov (15), Čimelice – Větrovy (16), Hradiště – Planá/L., Božetice – Soběslav B (oba 17), Buk – Suchdol (15), Třeboň B – H. Žďár (15 Břilice), Neplachov – K. Řečice (16), Ševětín – Č. Velenice (17), II. liga dorostu: Písek – Pardubice B (11), divize dorostu: Loko ČB – Hořovice (10), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Vlašim (10 na Složišti), SKP Č. Budějovice – Táborsko (15).

HOKEJ – Přátelsky: Motor ČB – Linec (17:30).

VODNÍ SLALOM – Mistrovství ČR a Český pohár na Lipně (9 kvalifikace, 12 finále), Český pohár ve sjezdu – sprint na Lipně (9:30 kvalifikace, 12 finále).

ATLETIKA – 29. ročník Běhu městem ve Strakonicích (18, muži, ženy, veteráni a junioři 6,3 km, dorost a žáci 3,3 km), Lipenský půlmaraton (14 marina Lipno nad Vltavou 21 a 8 km, 13 a 13:15 děti 300 a 600 m).