Pátek

HOKEJ – Krajská liga muži, finále play off: Samson ČB – Milevsko (18 Budvar aréna).

STOLNÍ TENIS – Extraliga muži: H. Brod – TTC Ostrava (18 Vodňany).

Sobota

HOKEJ – II. liga, osmifinále play off: Tábor – Příbram (18), regionální liga dorostu: DDM ČB – Č. Krumlov (18:40 II. plocha).

FOTBAL – Divize: Č. Krumlov – Aritma Praha (10:30), Katovice – Příbram B (14:30), krajský přebor: Týn – Strakonice, Dražice – T. Sviny, Protivín – J. Hradec, Rudolfov – Osek (vše 14:30), I. liga dorostu: Dynamo Č. Budějovice – Sparta Praha (11 Složiště), příprava: Č. Velenice - N. Bystřice (11 St. Hlína), St. Hlína – Dačice (13), Mladé – Diersbach (15:30 SKP).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Velké Meziříčí (17), liga st. dorostenky: J. Hradec – Písek (15), liga ml. dorostenky: Strakonice – Slavia Praha (12), J. Hradec – Písek (13).

BASKETBAL – Extraliga junioři: Písek – Pelhřimov (14), GBA Lions J. Hradec – Pardubice (19), liga junioři: Lions J. Hradec – Vysočina (16:30).

FLORBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off: Štíři ČB – Ústí n. Lab. (18 Sp. hala).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Plzeň (15).

ATLETIKA – 5. ročník Vlkovské placky, běh na 9,3 a 3,7 km ve Vlkově (11 od Vlkovské hospody).

Neděle

FOTBAL – III. liga: Dynamo ČB B – Hostouň (11 Složiště), krajský přebor: Táborsko B – Prachatice (10:15 Soukeník), Třeboň – Hluboká (10:30), Olešník – Jankov (14:30), Milevsko – Semice (14:30).

HOKEJ – Liga junioři: Motor ČB – Písek 12:15), extraliga dorostu, osmifinále play off: Motor ČB – Plzeň (15:45), krajská liga muži, finále play off: Milevsko – Samson ČB (17), regionální liga junioři: DDM ČB – Soběslav (18:40 II. plocha), regionální liga dorostu: Strakonice – J. Hradec (11:30).

BASKETBAL – Extraliga junioři: Písek – Pardubice (10), liga junioři: Lions J. Hradec – Kroměříž (9), nadregionální liga kadetky: Tábor – Ml. Boleslav (12).

HÁZENÁ – Liga st. dorostenky: Třeboň – Olomouc (15).

FLORBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off, příp. čtvrtý zápas: Štíři ČB – Ústí n. Lab. (16 Sp. hala).

Pondělí

HOKEJ – Extraliga dorostu, play down: Tábor – Chomutov (15).