Čtvrtek

FOTBAL – Osmifinále MOL Cupu: Dynamo ČB – Jablonec (17 Střelecký ostrov).

HOKEJ – Extraliga junioři: Banes Motor ČB – Liberec (17:15), extraliga dorostu: Tábor – K. Vary (16).

HOKEJBAL – Osmifinále Českého poháru: J. Hradec – Pedagog ČB (19).

BASKETBAL – Nadregionální liga junioři: Tábor – Klatovy B (18:30).

Pátek

HOKEJ – II. liga: Tábor – Děčín (18), regionální liga dorostu: Mad Bull ČB – Český Krumlov (11:30 Pouzar centrum).

NOHEJBAL – Mistrovství republiky trojic v Č. Budějovicích (9 Sp. hala).

HÁZENÁ – II. liga muži: Třeboň – Talent Škoda JS Plzeň (18), liga st. dorostenky: Písek – Most (13), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Plzeň (14), liga ml. dorostenky: Písek – Most (11), II. liga ml. dorostenci: Třeboň – Talent Škoda JS Plzeň B (16).

FOTBAL – 1. A třída: Jistebnice – Dačice (13:30), divize dorostu: Táborsko – Tachov (12 Soukeník), KP dorostu: Čtyři Dvory – Meteor Tábor (10).

BASKETBAL – Extraliga junioři: Písek – Plzeň (12:30), GBA Lions J. Hradec – Pelhřimov (13), liga junioři: Lions J. Hradec – Vysočina (15:15).

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Plzeň (19 ZŠ O. Nedbala).

ATLETIKA – 15. ročník Krosové 12 ve Velešíně (11 fotbalové hřiště 12 km, vet. +50, ženy, jun. 6 km, 10 děti kratší trati).

FLORBAL – Sváteční turnaj v Netolicích (9 přípravka, 12 elévové, 15 mladší žáci).

TENIS – Krajský halový přebor mužů ve Strakonicích (8, pokrač. sobota a neděle 8), krajský halový přebor žen v Táboře (8, pokrač. sobota a neděle 8).

Sobota

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Jičín (17), II. liga muži: Loko ČB – Úvaly (18), Strakonice B – Kutná Hora (19), II. liga ženy: Loko ČB – Slavia Praha B (10), liga st. dorostenky: J. Hradec – Slavia (15), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Kobylisy (12), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Slavia Praha (13), II. liga ml. dorostenci: Strakonice – Kutná Hora (14), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Slavia Praha B (12).

HOKEJ – II. liga: Písek – Hronov (17), krajská liga muži: Milevsko – Strakonice (17), Veselí – Č. Krumlov (17), regionální liga dorostu: Strakonice – Příbram (9:15).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Havl. Brod (17).

JUDO – Dorostenecká liga turnaj o udržení v Prachaticích (12, Prachatice, Havířov, Litoměřice, Č. Třebová, Energy team, Čáslav).

BASKETBAL – II. liga muži: Tigers ČB – Vysočina (18 Kubatova), extraliga kadeti: Písek – GBA Lions J. Hradec (16), nadregionální liga kadeti: Tábor – Strakonice (18).

VOLEJBAL – II. liga muži: Netolice – Česká Lípa (10 a 14).

STOLNÍ TENIS – II. liga ženy: Vyšší Brod – Bohnice (10), Vyšší Brod – Čakovice (14).

SÁLOVÝ FOTBAL – Celostátní liga v Č. Krumlově (16 Kladno – Chemcomex Praha, 17 Větřní – Kladno, 18 Rudolfov – Chemcomex Praha, 19 Větřní – Rudolfov).

KARATE – Sparing Camp v Č. Budějovicích (10 Na sádkách).

ŠACHY – Přebor města České Budějovice (10 ZŠ Nová).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Ml. Boleslav (17), liga dorostu: Písek – Kobra Praha (11), krajská liga muži: Soběslav – Vimperk (17), Radomyšl – Božetice (18 Písek), J. Hradec – Hluboká (18:15), regionální liga junioři: Soběslav – Strakonice (10:40), Tábor – J. Hradec (16:15), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – Benešov (11), Mad Bull ČB – Velké Popovice (13:15 Pouzar centrum).

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – USK Praha (17), I. liga muži: Lions J. Hradec – Radotín (16), II. liga muži: Tigers ČB – Pelhřimov (10), II. liga ženy: Tigers ČB – Roudnice (12 Kubatova), extraliga kadeti: J. Hradec – Písek (13), liga kadetky: Strakonice – USK Praha B (10), nadregionální liga kadeti: SKB Strakonice – Tábor (12:30).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – FbC Plzeň (15:30 Sp. hala).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Beroun (14), Suchdol – Čes. Třebová (15).

FOTBAL – Liga ml. žáci: Dynamo ČB – Teplice (14 Složiště)

HÁZENÁ – II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Pardubice (11), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Pardubice (9).

KARATE – Turnaj o pohár primátorky města v Č. Budějovicích (9 Na Sádkách).

ATLETIKA – 12. ročník Běhu Stříbrnou stezkou ve Větrovech (9:30 u Hýlačky 6,7 km).