Pátek

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Kladno (19:15), liga dorostu: Písek – Ústí nad Labem (14), krajská liga muži – semifinále play off: Samson ČB – Veselí (19 Pouzar centrum), Milevsko – Soběslav (19), regionální liga junioři: Tábor – Kobra Praha (19), regionální liga dorostu: Tábor B – Žďár n. Sáz. (15:55).

VOLEJBAL – I. liga muži – play out: EGE ČB – MFF Praha (19 ZŠ O. Nedbala).

FOTBAL – Příprava: Prachatice – Planá u Č. Budějovic (18:30).

HÁZENÁ – Liga st. dorostenky: Třeboň – J. Hradec (17:30).

Sobota

HOKEJ – II. liga: Tábor – Vrchlabí (18), regionální liga junioři: Strakonice – Soběslav (9:15), regionální liga dorostu: DDM ČB – Mad Bull ČB (18:40 II. plocha).

HÁZENÁ – MOL interliga ženy: Písek – Olomouc (15), II. liga muži: Loko ČB – Slavia Praha (17), Třeboň – Dolní Cerekev (18), II. liga ženy: Loko ČB – Astra Praha (15), II. liga ml. dorostenci: Loko ČB – Sokolnice (13).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ – Šumavský skimaraton TV Nova: závod volnou technikou na 17 km (9.30, zkráceno kvůli nedostatku sněhu, start na Modravě, cíl u Kvildy).

FOTBAL – O pohár starosty Kamenice nad Lipou: Kamenice – Lom (12), Písek – Pelhřimov (13:15), o 3. místo (14:45), finále (16), turnaj ve St. Hlíně: o 7. místo: Mladé – Olešnice (15), příprava: Katovice – Protivín (14 Strakonice), Sedlčany – Soběslav (14), Dynamo U19 – Olešník (10:30 Složiště), Strakonice – Vimperk (17), Jankov – Allentsteig (12 Borovany), T. Sviny – Jinočany (17 Borovany), Táborsko B – Speřice (18 Soukeník), Hluboká – Čt. Dvory (14), Milevsko – Meteor Tábor (12), Strunkovice – Týn (15 Prachatice), St. Hlína – N. Bystřice (9), Nová Včelnice – Dačice (11 St. Hlína), Božetice – Třeboň B (17 St. Hlína).

VOLEJBAL – II. liga muži: Netolice – Prosek (10 a 14).

BASKETBAL – II. liga ženy: BK Strakonice B – Slaný (14), TB ČB – Ústí nad Labem (15 Kubatova), SKB Strakonice – DBAK Plzeň (18).

BOJOVÉ SPORTY – Mad Bull Gladiators Night ring v Č. Budějovicích (Gerbera, 17 předzápasy, 19 hlavní program).

SÁLOVÝ FOTBAL – I. celostátní liga, čtvrtfinále play off: Rudolfov – Kladno (19 Loko ČB).

MOTORISMUS – Off-road fichtel day v Soběslavi (11:15 areál AMK).

PLAVÁNÍ – České Budějovice 2023, závody mužů, žen a žactva (8:45 a 15).

STOLNÍ TENIS – KP st. žactva ve Vyšším Brodu (9 ZŠ).

Neděle

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Chrudim (14), krajská liga muži, semifinále play off: Veselí – Samson ČB (17), Soběslav – Milevsko (17), regionální liga junioři: J. Hradec – Tábor (13:10), DDM ČB – Pelhřimov (18:40 II. plocha), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – J. Hradec (11), Motor ČB B – Tábor B (11:55).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ – Šumavský skimaraton TV Nova: závod klasickou technikou na 25 km (9:30, Modrava).

BASKETBAL – I. liga muži: GBA Lions J. Hradec – Basket Brno U23 (15), II. liga ženy: BK Strakonice B – DBAK Plzeň (9), TB ČB – Chomutov B (10:30 Kubatova), SKB Strakonice – Slaný (11).

FOTBAL – Turnaj ve St. Hlíně, finále: Neplachov – Boršov (13), o 3. místo: Větrovy – Myslkovice (11), o 5. místo: D. Voda – Jankov (15), příprava: Bernartice – Osek (14 Písek), Třeboň – Č. Krumlov (15:15).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Turnov (15), liga ml. dorostenky: Písek – Kynžvart (13), II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – D. Cerekev (10:30).

HOKEJBAL – Český pohár muži: Pedagog ČB – Blatná (13), Suchdol n. Luž. – Bulldogs Brno (13), ŠD Písek – Kladno (13).

STOLNÍ TENIS – KP dorostu v Jindř. Hradci (9 ZŠ sídliště Vajgar).

PLAVÁNÍ – České Budějovice 2023, závody mužů, žen a žactva (8:45).