Pátek

CYKLISTIKA – Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře (12:30 týmová štafeta).

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Plzeň (17:30), liga junioři: Písek – Chrudim (16:15), regionální liga dorostu: DDM ČB – Tábor B (19:40 II. plocha).

BADMINTON – Mistrovství ČR mužů a žen v Č. Budějovicích (11 Sportovní hala).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Střešovice (19 ZŠ O. Nedbala), Rudolfov – Prostějov B (19).

FOTBAL – Příprava: Milevsko – Tochovice (18).

Sobota

CYKLISTIKA  - Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře (11 juniorky, 12:30 muži do 23 let, 14:30 ženy Elite).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Hranice (17), MOL interliga ženy: Písek – Poruba (15), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Příbram (14:30).

HOKEJ – II. liga: Tábor – Ústí n. Lab. (18), Písek – Benátky n. Jiz. (17), krajská liga muži: Strakonice – Milevsko (17), regionální liga junioři: J. Hradec – Soběslav (13:40), Strakonice – DDM ČB (13:45), regionální liga dorostu: Mad Bull ČB – Telč (11:15 Pouzar centrum).

FOTBAL – Příprava: Táborsko – Domažlice (11 Soukeník), Dynamo ČB B – Znojmo (16 Složiště), Táborsko B – Roudné (13 Soukeník), Třeboň – Soběslav (10), Hluboká – Č. Krumlov (12), Rudolfov – Čáslav (16 Třeboň).

BADMINTON – Mistrovství ČR mužů a žen v Č. Budějovicích (Sportovní hala, 10 čtvrtfinále, 16 semifinále), mistrovství ČR v minibadmintonu U11 v Č. Budějovicích (9 sokolovna).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Střešovice (11 ZŠ O. Nedbala), Rudolfov – Prostějov B (11).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Slavia Praha (15), Vodňany – El Niňo Praha D (16:30), II. liga ženy: Vyšší Brod – Elizza Praha B (10), Vyšší Brod – Sparta Praha D (14).

Neděle

CYKLISTIKA – Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře (11 junioři, 12:30 ženy do 23 let, 14:30 muži Elite).

BADMINTON – Mistrovství ČR mužů a žen v Č. Budějovicích (Sportovní hala, 10 finále), mistrovství ČR v minibadmintonu U11 v Č. Budějovicích (9 Sp. hala).

HOKEJ – Krajská liga muži: Č. Krumlov – Veselí (17), Hluboká – J. Hradec (17), Božetice – Radomyšl (17 Milevsko), Vimperk – Soběslav (17), regionální liga junioři: Tábor – Pelhřimov (17:45), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – Pelhřimov (11), J. Hradec – DDM ČB (11:40), Tábor B – Mad Bull ČB (11:40 Soběslav).

HÁZENÁ – Liga st. dorostenky: Písek – Plzeň (13), liga ml. dorostenky: Písek – Plzeň (11).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Vodňany – Slavia Praha (10), Studená – El Niňo Praha D (10).