Pátek

FOTBAL – Krajský přebor: Hluboká – Mirovice (18), I. A třída: N. Včelnice – Veselí (18), ČP ženy: Prachatice – Klatovy (19, UMT).

TRIATLON – Jihočeský pohár ve Zlivi (17 rybník Mydlák superspint, 200 m plavání, 5 km kolo, 1 km běh).

Sobota

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Jablonec (15 Střelecký ostrov), II. liga: Táborsko – Prostějov (17 Kvapil.), divize: Č. Krumlov – M. Lázně (17), I. liga dorostu: Dynamo ČB - Mladá Boleslav (11), krajský přebor: Protivín – Olešník (15), Rudolfov – Týn (17), Třebětice – Strakonice (17), I. A třída: Borek – Prachatice (10), Planá – Čkyně, Zlatá Koruna – Dolní Dvořiště, Sousedovice – Strunkovice (vše 13:30), Vodňany – Kaplice, Blatná – Kamenný Újezd, Vimperk – Hrdějovice (vše 17), Loko ČB – Bernartice (10:15), Meteor Tábor – Dačice (10:30), Slavia ČB – Kovářov (10:30), Sezimovo Ústí – Jistebnice (13:30), Lišov – Chýnov (17), Mladá Vožice – Čt. Dvory (17), I. B třída: Boršov – Hluboká B (13:30), Olešnice – Č. Krumlov B, Frymburk – Loučovice, Vacov – Dražejov, Strakonice B – Sedlice (hř. Křemelka), Střelské Hoštice – Stachy, Volyně – Prachatice B, Bavorov – Netolice, Božetice – Hradiště, Planá/L. – Milevsko B (hř. Želeč), Podolí – M. Tábor B (hř. Šamonice), Čimelice – Včelná (vše 17), Ševětín – Studená (10:15), Dobrá Voda – Slavonice (10:15), Horní Žďár – Nemanice (10:30), Třeboň B – Neplachov (17 Břilice), divize dorostu: Roudné – Hořovice (10), Písek – J. Hradec (10), divize žáci: Písek – Hořovice (10), SKP ČB – Příbram (10), KP dorostu: Třeboň – Hradiště (hř. Břilice), Čt. Dvory – Slavia ČB, Prachatice /Volary – Písek B (vše 10), I. A dorostu: Kaplice – Hrdějovice, Hluboká – T. Sviny, Planá /L. – Protivín (hř. Želeč), Blatná – Větrovy/S. Ústí (vše 10), KP žáci: Č. Krumlov – Třeboň (9:30), Týn – Dačice /N. Bystřice, J. Hradec – Hradiště (hř. Tyrš.), Vimperk – Loko ČB (vše 10), I. A žáci: Větrovy/Sez. Ústí – Soběslav (9), Volyně/Volenice – Blatná, Netolice/Strunkovice – SKP ČB B, Chýnov/ Ml. Vožice – Hradiště B / Semice (vše 10), divize ženy: Táborsko - Blatná (10:15 Viktoria), Hradiště – Prachatice (17).

HÁZENÁ – MOL interliga ženy: Písek – Kynžvart (17 Strakonice).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Kert Park Praha (14).

ATLETIKA – Běh kolem Světa v Třeboni (15:15 u závory do parku, rovinný kros na 11.729 metrů, muži, ženy, veteráni).

TRIATLON – Mistrovství kraje ve Zlivi (10 Mydlák, 1,5 km plavání, 42 km kolo, 10 km beh), Xterra Šumava v H. Plané (9 pláž 2 km plavání, 70 km kolo, 21 km běh, 9:45 supersprint 700 m, 35 km, 7 km), Písecký duatlon ve Vráži.(11:30 fotbalové hřiště, 3 km, 30 km, 3 km).

Neděle

HOKEJ – Přátelsky: Banes Motor ČB – Kärpät Oulu (17).

FOTBAL – Divize: J. Hradec – Komárov (16), krajský přebor: Dražice – Roudné (14:30), Osek – T. Sviny (15), Třeboň – Semice (17), Milevsko – Jankov (17), I. B třída: Ledenice – Roudné B, Trhové Sviny B – Chvalšiny (hř. Slavče), Lhenice – Mladé (vše 15), Kaplice B – Větřní (17), Vl. Březí – Bělčice (15), Štěkeň – Chelčice (17), Větrovy – Sepekov (15), Chyšky – Rat. Hory (15), Protivín B – Chotoviny (17), Stráž – Buk (15), Nová Bystřice – K. Řečice (17), Suchdol – Lomnice (17), II. liga dorostu: Dynamo B – Jablonec (12:15 Složiště), divize žáci: Táborsko – Klatovy (10 Svépomoc), Strakonice – Vlašim (10 ČZ), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Jablonec (10 Složiště), KP dorostu: Český Krumlov – Meteor Tábor (9:30), Veselí/Suchdol – Strakonice (10), Loko ČB – Milevsko/ Sepekov (10), I. A dorostu: Rudolfov – Vacov (9:30), Borek – Ševětín/D. Bukovsko (10), Mokré – Čkyně (11), Netolice/ Jankov – Horní Planá/Frymburk (14), Soběslav – Jistebnice, Týn – Kard. Řečice (hř. Temelín), Kestřany – Čimelice/ Mirovice, Kovářov – Bechyně/ Stádlec (vše 10), KP žáci: Prachatice /Lhenice – M. Tábor (10), Milevsko /Sepekov – Veselí (13), I. A žáci: Nemanice /D. Voda – T. Sviny (9:30), Suchdol/Č. Velenice – Čt. Dvory (10), Lišov – Ševětín (10), Slavia ČB – Rudolfov (13:30), Protivín/ Písek – Vl. Březí/Husinec (10). Bechyně/ Stádlec – Vodňany (10), divize ženy: Kaplice – Klatovy (13).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Ústí n. Lab. (18 Sp. hala).

HOKEJBAL – I. liga muži: Suchdol n. Luž. – Nové Strašecí (15).

VODNÍ SLALOM – Český pohár a mistrovství ČR do 23 let ve sprintu v Č. Budějovicích (10 České Vrbné).

ATLETIKA – KP družstev juniorů, dorostu a st. žactva v Nové Včelnici (10).

TRIATLON – Jihočeský pohár ve Zlivi (11 rybník Mydlák, závod týmů 200 m plavání, 5 km kolo, 1 km běh).