Pátek

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Lvi Praha B (19 ZŠ O. Nedbala).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Chomutov (19:45).

FOTBAL – I. B třída: Hluboká B – Loučovice (19).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Benešov (20:30 Sp. hala Č. Budějovice).

BASKETBAL – Nadregionální liga junioři: SBK Strakonice – Tigers ČB (20).

Sobota

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Karviná (15 Střelecký ostrov), II. liga: Táborsko – Olomouc B (16 Kvapilova), III. liga: Dynamo B – Táborsko B (10:30 Složiště), divize: Katovice – Komárov (16), Č. Krumlov – Hořovice (16), krajský přebor: Roudné – Třebětice (12:30), Protivín – Třeboň (15), Dražice – Osek, Milevsko – Rudolfov, Olešník – Semice, T. Sviny – Strakonice, Týn – Mirovice (vše 16), I. A třída: Hrdějovice – Kam. Újezd (10), Prachatice – Čkyně (10:15), D. Dvořiště – Sousedovice (12:30), Zl. Koruna – Blatná (12:30), Vodňany – Borek (16), Vimperk – Planá (16), Sez. Ústí – Ml. Vožice (10:30), Nová Včelnice – Lišov (12:30), Jistebnice – Chýnov, Meteor Tábor – Loko ČB, Veselí – Slavia ČB, Bernartice – Čt. Dvory (vše 16), I. B třída: Boršov – Kaplice B (12:30), Olešnice – Lhenice (13:30), Větřní – Mladé (16), Roudné B – Frymburk (16), Dražejov – Prachatice B (12:30), Stachy – Netolice (12:30), Sedlice – Vl. Březí (16), Vacov – Bavorov (16), R. Hory – M. Tábor B (12:30), Včelná – Chotoviny (12:30), Hradiště – Protivín B, Božetice – Podolí, Čimelice – Planá/L. (vše 16), Ševětín – Stráž (10:15), Lomnice – Buk, Slavonice – Neplachov, K. Řečice – Nemanice, Studená – H. Žďár (vše 16), divize dorostu: J. Hradec – Hořovice (10 Tyrš.), SKP ČB – Klatovy (10), Táborsko B – Písek (10:15 Soukeník), divize žáci: Písek – Horažďovice (10), divize ml. žáci: Táborsko – Vlašim (10 Svépomoc), KP dorostu: Čt. Dvory – Veselí/ Suchdol, Slavia ČB – Třeboň, Milevsko/ Sepekov – M.Tábor (vše 10), I. A dorostu: Mokré – Kaplice (10), Jistebnice – Kovářov (10), KP žáci: Meteor Tábor – Dačice / N. Bystřice (9:30 Viktoria), Vimperk – Č. Krumlov (10), Loko ČB – Veselí (10), I. A žáci: SKP ČB B – Rudolfov (hř. Bavorovice), Suchdol / Č. Velenice – Slavia ČB (hř. Č. Velenice), Netolice / Strunkovice – Nemanice / D. Voda, Kaplice – Lišov (hř. Malonty, vše 10), Vl. Březí/ Husinec – Hradiště B / Semice (9:30 Husinec), Protivín / Písek – Soběslav, Chýnov / Mladá Vožice – Bechyně / Stádlec (hř. Ml. Vožice), Volyně / Volenice – Větrovy / S. Ústí (vše 10), II. liga dorostenky: Dynamo ČB – Čáslav (14 Složiště).

HÁZENÁ – MOL interliga ženy: Písek – Slavia Praha (15), II. liga ml. dorostenky: Strakonice – Háje (14).

HOKEJ – Extraliga junioři: Banes Motor ČB – Ml. Boleslav (12), extraliga dorostu: Tábor – Plzeň (12:30), Banes Motor ČB – Liberec (15:30), liga dorostu: Písek – Polsko 17 (13), krajská liga muži: J. Hradec – Veselí (18:15), Radomyšl – Hluboká (18:15 Písek), regionální liga junioři: Soběslav – J. Hradec (12:25), regionální liga dorostu: Strakonice – Klatovy (13:45), exhibice: RH Roudná – Sigiteam (17 Soběslav).

BASKETBAL – Extraliga junioři: GBA Lions J. Hradec – Snakes Ostrava (17), Písek – Sokol Pražský (18), extraliga juniorky: Strakonice – Chomutov (16), liga junioři: Lions J. Hradec – Brandýs n. Lab. (14).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Elizza Praha B (15), Vodňany – Zruč n. Sáz. (16:30), III. liga muži: ČZ Strakonice – Lochovice (14), II. liga ženy: Vyšší Brod – Lomnice (14).

MOTORISMUS – Šumavský Amatér Cup v motokrosu v Jiníně (11:50, trénink 7:45).

ATLETIKA – NN Night Run a Avon běh v Č. Budějovicích (nám Př. Otakara II., 15:15 děti, 17:50 Family Run, 17:50 závod na 1 km, 18:30 5 km, 19:30 10 km), 23. roč. Běhu kolem Kuřidla ve Strakonicích (12 koupaliště Habeš 7 a 5 km, 10 děti 200 m až 3 km), 10. roč. Běhu pro Kleofáše v Třeboni (10 park Aurora 12 km, 10:15 děti od 200 m), Rodinný běh pro dobrou věc v Týně nad Vlt. (13 Čihovice 5 a 3 km).

Neděle

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Nymburk (17), I. liga muži: GBA Lions J. Hradec – Plzeň (16), extraliga junioři: Písek – USK Praha (10), GBA Lions J. Hradec – NH Ostrava (13), extraliga juniorky: Strakonice – Ústí n. Lab. (11:30), liga junioři: Lions Jindř. Hradec – Poděbrady (10), nadregionální liga kadeti: Kaplice – Tábor (10).

FOTBAL – Krajský přebor: Jankov – Hluboká (16), I. A třída: Kaplice – Strunkovice (16), Dačice – Kovářov (15), I. B třída: Ledenice – Trhové Sviny B (15), Český Krumlov B – Chvalšiny, Strakonice B – Volyně (hř. Křemelka), Chelčice – Stř. Hoštice, Štěkeň – Bělčice (vše 16), Chyšky – Větrovy (15), Milevsko B – Sepekov, N. Bystřice – D. Voda, Suchdol – Třeboň B (vše 16), divize žáci: Roudné – Strakonice (10), Táborsko – Doubravka (10 Svépomoc), divize ml. žáci: SKP ČB – Písek (10), KP dorostu: Prachatice/ Volary – Loko ČB (9), Písek B – Hradiště (10), Vimperk/ Volyně – Č. Krumlov (10 Volyně), I. A dorostu: Hrdějovice – Ševětín/ D. Bukovsko, H. Planá / Frymburk – Hluboká, Čkyně – T. Sviny, D. Voda / Nemanice – Borek (vše 10), Netolice / Jankov – Rudolfov (14), Chotoviny / Malšice – Kestřany, Soběslav – Blatná, Týn – Planá/L., Protivín – Čimelice / Mirovice, K. Řečice – Bechyně /Stádlec (vše 10), KP žáci: J. Hradec – Týn (10 Tyrš.), Hradiště – Třeboň (10), Prachatice / Lhenice – Milevsko / Sepekov (14), I. A žáci: Čtyři Dvory – Ševětín (9:30), Blatná – Vodňany (10), divize ženy: Kaplice – Mokré (11), Táborsko – Domažlice (11 Viktora), Prachatice – Klatovy (15 Záblatí), Hradiště – Blatná (16:30).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Šumperk (16), krajská liga muži: Božetice – Český Krumlov (17 Milevsko), Soběslav – Milevsko (17), Strakonice – Vimperk (18:45), regionální liga junioři: DDM Č. Budějovice – Strakonice (18:40 II. plocha), regionální liga dorostu: Strakonice – Neratovice (15:30).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Háje (9), II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Dvůr Králové (11), liga st. dorostenky: Písek – Bohumín (13), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Havl. Brod (9), liga ml. dorostenky: Písek – Bohumín (11).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Zruč nad Sáz. (10), Vodňany – Elizza Praha B (10), III. liga muži: Soběslav – Lochovice (10).

HOKEJBAL – I. liga muži: Suchdol n. Luž. – Blatná (15).

ATLETIKA – Písecká hodinovka (11 stadion, 9:40 děti), 8. roč. Běhu okolo Soukeníku v S. Ústí (14 hř. Soukeník 6 km, 13 děti), Temelínský běh JETE (12 od zámku Vysoký Hrádek 5 km, 10 děti).