Pátek

BASKETBAL– Baráž o NBL: Písek – Hradec Králové (18), nadregionální liga junioři: Tábor – Tygři Praha C (18:30).

FOTBAL – III. liga: Písek – Domažlice (18), krajský přebor: Hluboká – Jankov (18), I. A třída: Nemanice – Slavia ČB, Třebětice – Veselí, Chýnov – Kovářov (vše 17:30), I. B třída: Boršov. – Zl. Koruna (17), Dražejov – Bavorov (17:30).

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Tempo Praha (19).

Sobota

FOTBAL – Divize: Soběslav – Aritma Praha (17), Lom – Příbram B (17 Svépomoc), Katovice – Tochovice (17), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Karviná (11 Složiště), krajský přebor: Táborsko B – Dražice (10:15 Viktoria), Rudolfov – Milevsko (10:30), Semice – Strakonice (13:30), Prachatice – J. Hradec, Týn – Olešník, Osek – T. Sviny (vše 17), I. A třída: N. Ves – Čkyně (10:15), D. Dvořiště – Strunkovice (13:30), Blatná – Lhenice (13:30), Netolice – Roudné, Vodňany – Kaplice, Planá – Vimperk (vše 17), Loko ČB – Meteor Tábor (10:15), Jistebnice – Dačice (13:30), Lišov – Ml. Vožice (17), Čt. Dvory – Bernartice (17), I. B třída: Mladé – Roudné B, Sedlec – Větřní, Střel. Hoštice – Sousedovice (vše 17), Podolí – Sez. Ústí (13:30 Šamonice), Čimelice – Božetice (13:30), Chotoviny – Hradiště, Větrovy – Milevsko B, Kestřany – Chyšky (vše 17), Borek – Ševětín (10:15), H. Žďár – Studená (10:30), Nová Včelnice – Slavonice (13:30), Buk – N. Bystřice (17), Č. Velenice – Lomnice (17), divize dorostu: Písek B – Pet. Plzeň B (10), Táborsko B – Roudné (10:15 Soukeník), divize žáci: SKP ČB – Vlašim (10), liga ml. žáci: Táborsko – Příbram (10 Svépomoc), KP dorostu: Třeboň – Č. Krumlov (hř. Břilice), Strakonice – Vimperk /Volyně (hř. ČZ), Prachatice/ Bavorov – Slavia ČB (vše 10), I. A dorostu: Hrdějovice – D. Voda, Bechyně/Stádlec – Sepekov B/ Milevsko B (hř. Stádlec), Kovářov – Planá n. Luž. (vše 10), KP žáci: Čt. Dvory – Loko ČB (9:30), Meteor Tábor – Vimperk ( 9:30), Roudné – J. Hradec, Milevsko/Sepekov – Prachatice / Lhenice, Třeboň – Hradiště, Veselí – Č. Krumlov (vše 10), I. A žáci: Ševětín – D. Voda (11:30), Soběslav – Křemže (12), Suchdol – S. Ústí/ Větrovy (12), Chýnov/Ml.Vožice – Volyně/ Volenice (v Ml. Vož.), Vacov/Čestice – Protivín, Netolice/Strunkovice – Týn (vše 10).

HÁZENÁ – II. liga muži: Strakonice B – Vršovice (16), Loko ČB – Nové Veselí B (17), Třeboň – Kutná Hora (18), II. liga ženy: Loko ČB – Turnov (15), II. liga st. dorostenci: Loko ČB – Hostivice (13), Strakonice – Vršovice (14), II. liga ml. dorostenci: Loko ČB – Hustopeče (11), Třeboň – Kuřim (16), liga ml. dorostenky: Strakonice – J. Hradec (12).

BASKETBAL – II. liga muži, play off: Písek – Vysoká n. L. (11), extraliga kadeti, semifinále play: Písek – Tygři Praha (15).

MOTORISMUS – Mezinárodní mistrovství ČR v supermotu v Písku na Hradišti (9 tréninky).

ATLETIKA – 61. roč. Běhu Klobásnou ve Veselí n. Luž. (11:20 na 10 km, 10:45 na 4 km, 10:10 rodinný běh 1 km, 10 děti).

HOKEJBAL – Extraliga muži, play down: Prachatice – Plzeň (11), I. liga muži, čtvrtfinále play off: Suchdol nad. Luž. – Mladá Boleslav (17), Blatná – Bulldogs Brno (16).

NOHEJBAL – II. liga muži: Habeš Strakonice – Slavia Praha (14).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj ml. žactva v Lipí (9 sál restaurace).

TRIATLON – O pohár starosty v Prachaticích (9 bazén plavání 250 m, kolo MTB 5,5 km, 1,7 km běh).

Neděle

FOTBAL – I. liga, skupina o 7.-10. místo: Dynamo ČB – Liberec (15 Střelecký ostrov), II. liga: Táborsko – Dukla Praha (17), krajský přebor: Třeboň – Protivín (10:30), I. A třída: Kam. Újezd – Mirovice (17), I. B třída: Olešnice – Frymburk (15), T. Sviny B – Ledenice (15 Slavče), Kaplice B – Zl. Koruna, Hrdějovice – Boršov, Velešín – Chvalšiny (vše 17), Prachatice B – Dražejov (11 Záblatí), Cehnice – Husinec (15), Vl. Březí – Sedlice (15), Strakonice B – Vacov (na Fezku), Volyně – Bavorov, Meteor Tábor B – Sepekov (vše 17), Třeboň B – Neplachov (15 Břilice), Suchdol – K. Řečice (17), II. liga dorostu: Písek – T. Praha (10), liga žáci: Dynamo ČB – Cidlina (13 Složiště), liga ml. žáci: SKP ČB – Vlašim (10), KP dorostu: Ševětín /D. Bukovsko – SKP ČB, M. Tábor/Ml. Vožice – Milevsko/Sepekov (hř. Viktoria), Čt. Dvory/ Zliv – J. Hradec (vše 10), I. A dorostu: Týn – H. Planá/ Frymburk (hř. Temelín), Blatná – Netolice/Jankov, Hluboká – Rudolfov, Čkyně – Vacov, Soběslav – Veselí, Větrovy – Jistebnice, Protivín – Suchdol (vše 10), KP žáci: Písek B – Kaplice (10), I. A žáci: Dačice – T. Sviny (12), Slavia ČB – SKP ČB B (15:30), Hradiště B – Vl. Březí (10 Semice), Vodňany – Blatná (10), divize ženy: Dynamo ČB – Hradiště (10:30 Složiště), Mokré – Domažlice (11), Kaplice – Borovany (13).

BASKETBAL – II. liga ženy, play off: BK Strakonice B – Ml. Boleslav (14).

MOTORISMUS – Mezinárodní mistrovství ČR v supermotu v Písku (13 Hradiště, trénink 8:30).

HÁZENÁ – II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Vršovice (10:30).

NOHEJBAL – Liga dorostu: Habeš Strakonice/ Radomyšl – Dynamo ČB (10).

HOKEJBAL – Extraliga muži, play down, příp. čtvrtý zápas: Prachatice – Plzeň (11), I. liga muži, čtvrtfinále play off: Suchdol n. Luž. – Ml. Boleslav (13), Blatná – Bulldogs Brno (11).

Pondělí

FOTBAL – Krajský přebor: Semice – Hluboká (17), I. A třída: Veselí – Loko ČB (10), Kovářov – M. Tábor (13), Jistebnice – Třebětice (15), Dačice – Lišov (17), Bernartice – Chýnov (17), I. B třída: Mladé – Sedlec (16:30), Sedlice – S. Hoštice (17), Planá/L. – Sez. Ústí (13:30), Chyšky – Božetice (15), Hradiště – Čimelice, Sepekov – Podolí, Milevsko B – Kestřany (vše 17), H. Žďár – Nová Včelnice (10:30), Studená – Borek (16:30), Lomnice – N. Bystřice (17), KP dorostu: Vimperk/Volyně – Slavia ČB, M. Tábor/ Ml.Vožice – Hradiště (hř. Viktoria), Milevsko /Sepekov – Strakonice (vše 10), I. A dorostu: T. Sviny – Týn (10), Hluboká – Čkyně (10), Vacov – Blatná (13), Jistebnice – Planá /L. (10), Soběslav – Čimelice/ Mirovice (10), Sepekov B/Milevsko B – Suchdol (14), KP žáci: Čt. Dvory – Třeboň (9:30), Kaplice – Roudné (14), I. A žáci: SKP ČB B – D. Voda (hř. Bavorovice), S. Ústí/ Větrovy – Křemže, Dačice – Suchdol (vše 12), Protivín – Týn (10), Hradiště B – Chýnov /Ml. Vožice (10 Semice).