Pátek

HOKEJ – Extraliga: Banes Motor ČB – Karlovy Vary (17:30), liga junioři: Písek – Slavia Praha (19:45), regionální liga dorostu: J. Hradec – Č. Krumlov (16:40), Tábor B – Pelhřimov (17:40).

FOTBAL – Kvalifikace ME U21: Česko – Wales (18 Č. Budějovice, Střelecký ostrov), krajský přebor: Hluboká – Roudné (18).

Sobota

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Opava (17), nadregionální liga kadeti: SKB Strakonice – Plzeň (19).

HOKEJ – II. liga: Písek – Benátky n. Jiz. (17), Tábor – Kralupy n . Vlt.(18), extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Slavia (12), krajská liga muži: Strakonice – Božetice (17), Veselí – Soběslav (17), Milevsko – Hluboká (18).

FOTBAL – Divize: Soběslav – Klatovy (16), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Karviná (10 Složiště), krajský přebor: Mirovice – Jankov (10:15), Semice – T. Sviny (12 Protivín), Osek – Milevsko (15:30), I. A třída: Borek – Hrdějovice (10), Planá – Zl. Koruna (10:15 Kam. Újezd), Sousedovice – Vimperk (12), Blatná – Vodňany (15:30), Loko ČB – Jistebnice (10:15), Čt. Dvory – Dačice (10:15), Slavia ČB – Sez. Ústí (10:30), Kovářov – Veselí, Chýnov – Bernartice, Ml. Vožice – N. Včelnice (vše 15:30), I. B třída: Loučovice – Roudné B (12), Kaplice B – Č. Krumlov B, Chvalšiny – Větřní, Frymburk – Olešnice, Mladé – Hluboká B (vše 15:30), Prachatice B – Stachy (11 Záblatí), Bělčice – Sedlice, Střel. Hoštice – Dražejov, Volyně – Chelčice, Bavorov – Strakonice B, Planá/L. – Rat. Hory (hř. Želeč), Podolí – Čimelice (hř. Šamonice), Chotoviny – Hradiště, Sepekov – Včelná (vše 15:30), Dobrá Voda – Lomnice (10:15), Horní Žďár – Suchdol (10:30), divize dorostu: Písek – Příbram B (10), Roudné – SKP ČB (10), liga žáci: Dynamo ČB – Slavia (13:30 Složiště), KP dorostu: Strakonice – Milevsko/ Sepekov (hř. Sídliště), Č. Krumlov – Čt. Dvory, Třeboň – Vimperk / Volyně (hř. Břilice), Hradiště – Slavia ČB (vše 10), I. A dorostu: Hluboká – D. Voda / Nemanice, Bechyně / Stádlec – Jistebnice (hř. Stádlec), Blatná – Týn, Kestřany – Soběslav (vše 10), KP žáci: Milevsko / Sepekov – Loko ČB, Týn – Prachatice / Lhenice (hř. Temelín), Veselí – M. Tábor (vše 10), I. A žáci: T. Sviny – SKP ČB (9), Rudolfov – Čt. Dvory (9:30), Lišov – Suchdol / Č. Velenice, Ševětín – Kaplice, Soběslav – Volyně / Volenice, Sez. Ústí / Větrovy – Chýnov / Ml. Vožice (vše 10), ČL ženy: Dynamo ČB – Plzeň B (15:30), divize ženy: Mokré – Táborsko (11).

HÁZENÁ – II. liga muži: Strakonice B – Pardubice (16), Třeboň – Úvaly (18), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – V. Bystřice (16 Třeboň), II. liga ml. dorostenci: Třeboň B – Úvaly (14), Strakonice – Pardubice (14).

VOLEJBAL – II. liga muži: Netolice – Praga (10 a14), extraliga junioři U22: Jihostroj ČB – Svitavy (10 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Olomouc (15 ZŠ O. Nedbala).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Fat Pipe Start 98 (18:30 Sp. hala).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Hostivař (15).

MOTORISMUS – Krajský přebor v motokrosu v Horažďovicích (12:45, trénink 7:45), Fichtl Cup v Adamově (11).

ATLETIKA – 56. ročník Běhu kolem Hejtmanu v Chlumu u Třeboně (11 městský stadion 10 km, 9 děti 300 – 1600 m), 32. roč. Běhu do vrchu Vodník ve Vimperku (10 areál Vodník, 1300 m), Třeboňský maraton (10:45 nám., 11 půlmaratin, 11:30 na 10 km),

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj nejml. žactva ve Velešíně (9 hala).

Neděle

HOKEJ – Extraliga: Banes Motor ČB – Třinec (17), liga dorostu: Písek – Chomutov (14), krajská liga muži: Vimperk – Radomyšl (17), Č. Krumlov – J. Hradec (17), regionální liga dorostu: Mad Bull ČB – Telč (13:15 Pouzar centrum), DDM ČB – Tábor B (18:40 II. plocha).

FOTBAL – III. liga: Táborsko B – Domažlice (16 Svépomoc), divize: J. Hradec – Český Krumlov (16 Vajgar), krajský přebor: Třeboň – Dražice (10:30), Rudolfov – Olešník (12:15), Třebětice – Protivín (15), Strakonice – Týn (15:30 Křemelka), I. A třída: Strunkovice – D. Dvořiště, Čkyně – Kaplice, K. Újezd – Prachatice, Lišov – Meteor Tábor (vše 15:30), I. B třída: Trh. Sviny B – Boršov (Slavče), Lhenice – Ledenice, Vl. Březí – Vacov (vše 15), Netolice – Štěkeň (15:30), Meteor Tábor B – Milevsko B (15:30), Nemanice – Studená, Buk – Slavonice, Třeboň B – Ševětín (hř. Břilice), Stráž – N. Bystřice (vše 15), Neplachov – K. Řečice (15:30), II. liga dorostu: Táborsko – Jablonec (11 na Soukeníku), Dynamo B – Bohemians (12:15 Složiště), divize žáci: SKP ČB – Roudné (10), Strakonice – Písek (10 Sídliště), liga ml. žáci: Dynamo ČB – Ml. Boleslav (10 Složiště), divize ml. žáci: Strakonice – Příbram (15 Sídliště), KP dorostu: Meteor Tábor – Písek B (10 Viktoria), Veselí / Suchdol – Prachatice/ Volary (10), I. A dorostu: Rudolfov – Mokré (9:30), Borek – Netolice/ Jankov, Ševětín /Dol. Bukovsko – Čkyně, T. Sviny – H. Planá / Frymburk, Vacov – Hrdějovic, Kovářov – Chotoviny / Malšice, Čimelice / Mirovice – K. Řečice, Větrovy/ S. Ústí – Protivín (vše 10), KP žáci: Č.Krumlov – J. Hradec, Třeboň – Vimperk (hř. Břilice), N. Bystřice / Dačice – Hradiště (vše 10), I. A žáci: Slavia ČB – Netolice / Strunkovice (13:30), Hradiště B / Semice – Blatná (9:30), Vodňany – Protivín / Písek (10), Bechyně / Stádlec – Vl. Březí / Husinec (10), divize ženy: Blatná – Kaplice (14), liga žákyně: Dynamo ČB – Dukla (15:30 Složiště).

VOLEJBAL – Extraliga junioři U22: Jihostroj ČB – Ostrava (11 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Šlapanice (17 ZŠ O. Nedbala).

FUTSAL – Čtvrtfinále Českého poháru: Tex Color ČB – Liberec (18 Lokomotiva).

CYKLISTIKA – Český pohár mládeže a veřejný závod mužů a žen v cyklokrosu v Chýnově (fot. hřiště, 9:40 žákyně, 10:20 žáci, 11 kadetky, 11:45 kadeti, 12:55 ženy, 13:55 junioři a muži).

BASKETBAL – Nadregionální liga kadeti: Tábor – Plzeň (13).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj st. žactva v Č. Budějovicích (9 Sokol).