Pátek

BASKETBAL – I. liga muži, semifinále play off: GBA Lions J. Hradec – Svitavy (19).

FOTBAL – Krajský přebor: Rudolfov – Trhové Sviny (17:30), Hluboká – Olešník (18).

ATLETIKA – Mizuno běhy v Č. Budějovicích (18 Výstaviště 5 km, 17 děti).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Dobřany (19:15).

Sobota

FOTBAL – II. liga: Táborsko – Varnsdorf (16:30 Kvapilova), divize: Č. Krumlov – Sokolov (10:15), J. Hradec – Doubravka (16), krajský přebor: Protivín – Roudné (15), Dražice – Jankov (16:30), Osek – Semice (16:30), I. A třída: Borek – Kaplice (10), Sousedovice – Čkyně (13), Zlatá Koruna – Vimperk (13), Blatná – Prachatice, Planá – K. Újezd (hř. K. Újezd), Vodňany – D. Dvořiště (vše 16:30), Loko ČB – Dačice (10:15), Meteor Tábor – Veselí (10:30), Slavia ČB – Čt. Dvory (10:30), N. Včelnice – Sezimovo Ústí (13), Mladá Vožice – Chýnov (16:30), Kovářov – Jistebnice (16:30), I. B třída: Loučovice – Č. Krumlov B (13), Frymburk – Mladé, Bělčice – Dražejov, Bavorov – Prachatice B, Střel. Hoštice – Štěkeň, Chotoviny – R. Hory, Větrovy – Meteor Tábor B, Podolí – Milevsko B (hř. Šamonice), Planá/L. – Včelná, Čimelice – Hradiště, Božetice – Chyšky (vše 16:30), D. Voda – K. Řečice (10:15), Horní Žďár – Neplachov (10:30), Ševětín – Suchdol (16:30), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Liberec (12:30 Složiště), divize dorostu: Písek – SŠ Plzeň (10), Roudné – Petřín Plzeň (10), Táborsko B – SKP ČB (10:15 Soukeník), divize žáci: SKP ČB – Vlašim (10), divize ml. žáci: Strakonice – P. Plzeň (10 Sídliště), Táborsko – Mar. Lázně (10 na Svépomoci), KP dorostu: Třeboň – Meteor Tábor (hř. Břilice), Prachatice / Volary – Slavia ČB, Čt. Dvory – Vimperk / Volyně (vše 10), I. A dorostu: Netolice/ Jankov – Dobrá Voda / Nemanice (hř. Jankov), Kestřany – Větrovy / S. Ústí, Planá/Luž. – Kar. Řečice, Blatná – Protivín (vše 10), KP žáci: Týn – Třeboň (10), I. A žáci: Suchdol / Č. Velenice – Kaplice (10), ČL ženy: Dynamo ČB – Mělník (10 Složiště), divize ženy: Mokré – Domažlice (13).

BASKETBAL – II. liga muži, čtvrtfinále play off: Tigers ČB – Vyšehrad (18 Kubatova), nadregionální liga kadeti: SKB Strakonice – Český Brod (14), liga kadetky: Strakonice – Žabiny Brno B (16).

ATLETIKA – Mizuno běhy v Č. Budějovicích (8 Výstaviště maraton, 9:30 půlmraton), 11. ročník Písecké hodinovky (11 atletický stadion, 10 rámcové běhy mládeže).

NOHEJBAL – I. liga muži: Radomyšl – Český Brod (12 ZŠ Záboří), II. liga muži: Dynamo ČB – Koberovská sportovní (14 hala St. Hodějovice).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Letohrad (15).

PODVODNÍ RAGBY – Česká otevřená liga v Č. Budějovicích (9 bazén).

PODVODNÍ HOKEJ – I. liga v kategoriích mix, ženy a junioři v Prachaticích (9 bazén).

Neděle

HOKEJ – II. liga, semifinále play off: Tábor – Havířov (18).

FOTBAL – Divize: Soběslav – Katovice (16:30), krajský přebor: Třeboň – Strakonice (10:30), Třebětice – Mirovice (15), Milevsko – Týn (16:30), I. A třída: Strunkovice – Hrdějovice (16:30), Lišov – Bernartice (16:30), I. B třída: Trh. Sviny B – Větřní (15 Slavče), Ledenice – Olešnice (15), Lhenice – Chvalšiny (16), Kaplice B – Hluboká B (16:30), Vl. Březí – Netolice (15), Chelčice – Sedlice (16), Strakonice B – Vacov (hř. Křemelka), Volyně – Stachy, Protivín B – Sepekov (vše 16:30), Třeboň B – Buk (hř. Břilice), Stráž – Slavonice, Nemanice – Lomnice (vše 15), N. Bystřice – Studená (16:30), II. liga dorostu: Dynamo ČB B – Pardubice (13 Složiště), divize žáci: Strakonice – Povltavská (10 Sídliště), Táborsko – Roudné (10 Svépomoc), divize ml. žáci: Písek – Braník (10), KP dorostu: Veselí / Suchdol – Milevsko/ Sepekov (10), Loko ČB – Písek B (10), Český Krumlov – Strakonice (13:30), I. A dorostu: Hluboká – Ševětín / D. Bukovsko, Borek – Vacov, Rudolfov – Hrdějovice, Kaplice – Čkyně (vše 10), Mokré – H. Planá / Frymburk (11), Týn – Jistebnice (hř. Temelín), Soběslav – Chotoviny / Malšice, Kovářov – Čimelice / Mirovice (vše 10), KP žáci: Český Krumlov – Loko ČB (9), Prachatice / Lhenice – Veselí (10), J. Hradec – Meteor Tábor (10 Tyrš.), Milevsko / Sepekov – Dačice / Nová Bystřice (12), Vimperk – Hradiště (13:30), I. A žáci: Nemanice / D. Voda – SKP ČB B (9:30 D. Voda), Netolice / Strunkovice – Čt. Dvory (10), Lišov – Rudolfov (10), Slavia ČB – T. Sviny (13:30), divize ženy: Blatná – Táborsko (14), Prachatice – Hradiště (15 Záblatí).

BASKETBAL – II. liga muži, čtvrtfinále play off: Písek B – Benešov (11:15), liga kadeti: Písek B – Tygři Praha B (9).

ATLETIKA – Horské běhy v Novohradských horách (6:30 Hojná Voda U Lípy ultra trail 63 km, 11 na 19 km, 11:15 na 12,4 km, 11:30 mládež 2,2 km, 14 děti na 300 až 1200 m).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Česká Třebová (14).

Pondělí

HOKEJ – II. liga, semifinále play off: Tábor – Havířov (18).